Розклад занять

  • Уроки відсутні

3-4 роки. Конструювання

Уроки розвитку для дітей 3-4 років на Черемушках. Конструювання.

Уроки розвитку для дітей на Черемушках "Конструювання" одні з найважливіших занять для будь-якого малюка. Конструювання - це не просто уроки для дітей на Черемушках, це уроки, які будуть відповідати за всебічний розвиток малюків. Діти знайомляться з різними формами, розмірами і кольорами предметів, також уроки підтримують їх допитливість, закладену природою, дають відповіді на багато питань, вчать шукати відповіді на будь-які рішення, проводити аналіз і знаходити помилки в конструкціях. І це тільки маленька частина того, що дають уроки конструювання для дітей на Черемушках.

Конструювання відповідає за розвиток таких навичок, як: дрібна моторика, концентрація уваги, уміння слухати і розуміти викладача, творче мислення, мова. Кожен урок - це цікава гра, яка допомагає розкривати в дітях нові здібності і розвивати гармонійну Особистість.

Протягом навчального року діти збиратимуть різноманітні транспортні засоби, мозаїчні картинки, які тільки на перший погляд здаються простими, тварин і птахів. На розвиваючих уроках на Черемушках "Конструювання" діти працюють в групі, що дозволяє їм навчитися вливатися в колектив, спілкуватися з однолітками і говорити по черзі, не перебиваючи вчителя.

Якщо вашій дитині 3-4 роки, він любить конструктори, отримувати відповіді на свої питання, спілкування і дізнаватися щодня щось нове, тоді записуйтеся на уроки конструювання на Черемушках.

Чекаємо кожного на наших уроках.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.