Розклад занять

  • Уроки відсутні

4-5 років. Логіка

Уроки Логіки для дітей 4 - 5 років на Черемушках

Логіка для дітей на Черемушках - це основа правильного логічного мислення і незамінна платформа для всебічного інтелектуального розвитку. Логічне мислення вчить дітей на ходу аналізувати будь-яку ситуацію, що склалася або поставлене вчителем завдання, доводити свою точку зору, без праці вирішувати складні завдання, ребуси. Саме тому всі психологи рекомендують розвивати логічне мислення вже з самого раннього віку малюка. Але не забувайте, логічне мислення вимагає постійних тренувань. Для розвитку і тренування логічного мислення записуйтеся на уроки логіки на Черемушках.

Клуб Робототехники Kids&Robots на Черемушках спеціально для цих цілей підготував унікальний курс занять "Основи Логіки". Заняття з логіки на Черемушках підійдуть для дітей 4 років і старше. Мета курсу - прищепити дітям любов до технічних наук, розумової праці, підготувати тим самим малюків до шкільній лаві. Під час занять діти освоять усний рахунок, навчаться лаконічно висловлювати свої думки, вирішувати нескладні завдання, підтримувати бесіду, розвиваючи просторове мислення, моторику і кілька видів пам'яті одночасно.

Так як малюки в такому віці ще не можуть засвоювати теоретичну інформацію, все розвиваючі заняття для дітей на Черемушках побудовані в ігровій формі. Така форма навчання вибрана не просто так. Граючись, діти легко запам'ятовують інформацію, отриману під час уроків і застосовують її в подальшому. Не варто забувати і про те, що навчання в групах - це розвиток комунікативних навичок, які допоможуть дітям легко влитися в будь-який колектив.

Записуйтеся на уроки Логіки в Клубі Робототехники Kids&Robots на Черемушках і розвивайте малюків разом з нами.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.