Розклад занять

  • Уроки відсутні

5-6 років. Основи механіки ур.2

Куди піти вчитися дітям 5-6 років на Черемушках. Механіка. Основи

Куди піти вчитися дітям на Черемушках? Як урізноманітнити дозвілля дитини? Цими та ще не одним питанням кожен раз задаються батьки при виборі занять для дитини. Клуб Робототехники Kids&Robots на Черемушках з радістю полегшить вам цю задачу. У нашому клубі ви знайдете уроки для дітей будь-якого віку, починаючи від 3 років. На цій сторінці хочемо вам запропонувати один з захоплюючих занять нашого клубу "Механіку. Основи ". Курс Механіка. Основи стане відмінним додатковим заняттям для дітей віком від 5 років і старше.

На заняттях механіки на Черемушках діти збиратимуть свої перші зовсім вже не дитячі механічні іграшки, знайомлячись тим самим з такою наукою як механіка і різними механічними явищами. Дізнаються - в яких випадках і де нам зустрічається механіка, як саме відбувається передача енергії і звичайно ж, що саме впливає на роботу різних механічних пристроїв.

Боїтеся, що діти не зможуть висидіти заняття від початку і до кінця, так як абсолютно не вміють концентрувати увагу і працювати в команді? Нічого страшного, як тільки хлопці побачать перші завдання, а після його виконання отримають механічну іграшку, побудовану власними руками, ви побачите, наскільки зросте інтерес до занять.

Займаючись на додаткових уроках механіки на Черемушках діти будуть розвивати просторове мислення та аналітичні здібності, зрозуміють, що точні науки можуть бути дуже простими, якщо в них розібратися. Механіка допоможе дітям освоїть навички конструювання, навчить проводити детальний аналіз механізмів, а вже через всього 1 рік діти зможуть перейти на більш складний курс початкової Робототехники WEDO.

Хочете допомогти своїм дітям освоїти професії майбутнього вже сьогодні? Записуйтеся на Механіку. Основи в Клубі Робототехники Kids&Robots.

Тільки до 14.02.2021 в клубі Kids&Robots Черемушки проходить акція для нових клієнтів "Тестове заняття по будь-якому курсу - 100 грн". Тож запрошуємо дітей до сучасного світу технологій. 

Запис та інформація за телефонами 096 230-97-32, 099 126-63-70
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.