Розклад занять

6-7 р. Робототехніка WeDo

Клуб Робототехники для дітей 6-7 років на Черемушках. Робототехніка Wedo

Ваші малюки активні, допитливі і прагнуть постійно пізнавати щось нове? Кожне свято не проходить без нового набору конструктора? Тоді швидше записуйтеся на уроки Робототехники WEDO на Черемушках для дітей від 6-7 років. У нас діти зроблять свої перші кроки в освоєнні такої непростої науки, як робототехніка, навчаться будувати нові й удосконалювати старі конструкції.

Ви ще ніколи не чули про таку науку, як робототехніка і не знаєте, що можна вивчати на заняттях з робототехніки WEDO? Робототехніка - це наука, яка займається докладним вивченням розробки автоматизованих систем, а якщо точніше, робототехніка - це вивчення принципів пристроїв і фукціонірованія роботів.

Робототехніка WEDO - це курс захоплюючих занять. Курс Робототехники WEDO допоможе дітям засвоїти основи механіки, принципи роботи датчиків, основи алгоритмізації і все це хлопці будуть вчити з самого раннього віку.

Всі заняття проходять на основі набору, у який включені різні деталі всіма улюбленого конструктора. Крім деталей в нього також входять і інші не менш важливі елементи, серед яких датчик нахилу (багатопозиційний) і руху. Також в наборі можна знайти мікроконтролери, а якщо сказати по - простому - МОЗГИ майбутнього механізму. Мікроконтролери відповідають за зв'язок механізму з комп'ютером в якому хлопці і створюють свої перші алгоритми.

Курс занять складається з 36 найцікавіших уроків кожен з яких навчить дітей збирати нові механізми, навчить різним механічним поняттям, покаже різноманітні прийоми програмування і фізичні явища. Уже в кінці уроку хлопці побудують механізм, що складається з датчиків, що виконують дії прописані в програмі. Кожен новий алгоритм хлопці будуть писати повністю самостійно, не без нашої допомоги на першому етапі звичайно, але це тільки допомога. Уже до кінця курсу наші маленькі інженери пройдуть всі етапи вивчення алгоритмізації від простого до складного.

Тільки до 14.02.2021 в клубі Kids&Robots Черемушки проходить акція для нових клієнтів "Тестове заняття по будь-якому курсу - 100 грн". Тож запрошуємо дітей до сучасного світу технологій. 

Запис та інформація за телефонами 096 230-97-32, 099 126-63-70
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.