Розклад занять

  • Уроки відсутні

3-4 роки. Construction in English

Уроки раннього розвитку на англійській мові - Construction in English на Черемушках

У цьому навчальному році ми вирішили не тільки оновити програму занять, а й поповнити список новими курсами. Construction in English - це новий унікальний курс, розроблений викладачами Клубу роботехніки Kids&Robots на Черемушках. Завдання Construction in English - розвинути в дітях творчий потенціал і познайомити з навколишнім світом. Основна відмінність курсу від звичного всім Конструювання - теми уроків розглядаються англійською мовою.

Construction in English - це своєрідні заняття англійської мови для дітей від 3 років на Черемушках. На кожному уроці діти будуть розбирати нову тему: пірати, комахи, планета земля, автомобілі, різні професії і не тільки. Розгляд теми ділиться на кілька етапів:

На початку уроку викладач коротко розповідає дітям про майбутню темі уроку.
Далі йде найцікавіша частина уроку, дітям необхідно зібрати фігуру: кухаря, пірата, макет землі, бджолу або іншу конструкцію, відповідну темі заняття. Під час складання вчитель буде детально розповідати малюкам, для чого наприклад планеті потрібні бджоли, як вони роблять мед, літають, жалять, якого вони кольору або чому бджіл не можна вбивати.

Під час останнього етапу малюки закінчують збирати конструкцію і біжать показувати і розповідати про нові досягнення батькам.

Завдяки тому, що всі етапи уроку будуть проходити англійською мовою (якщо раптом дітям щось незрозуміло, нічого страшного, учитель з легкістю пояснить маленьким учням значення кожного слова, допоможе розібратися з ним і покаже, як це слово застосовувати в розмовній мові), малюки поступово розширюють свій словниковий запас і вчаться правильно вживати почуті на уроках фрази. Таку методику навчання ми обрали не просто так, цей підхід до навчання дозволяє дітям почати вчити мову з самого раннього віку, без заучування алфавіту, слів або правил. Як показують багато досліджень, метод заучування давно себе зжив по одній простій причині, змінюється не тільки навколишній світ, а й діти, а разом з ними і підхід до освітній програмі. На даний момент малюки набагато легше вбирають отриману інформацію шляхом досліджень і питань. Саме на ці фактори ми і зробили упор, прибравши зі звичних всім уроків англійської мови гости, закладені роками, створивши тим самим креативну програму, що дозволяє розвивати в дітях любов до навколишнього світу та іншим мовам.

Запис на новий курс вже відкрита. Чекаємо всіх малюків на наших уроках Math&Logic in English / Construction in English:

Одеса вул.Космонавтів, 32

0 800 307 377
063 888 5162
096 230 9732
099 126 6370

Сторінка клубу: kidsandrobots.com/cheremushki
Сторінка в соціальних мережах: www.facebook.com/kidsandrobotsnacheremyskah/

До зустрічей в Клубі Робототехники Kids & Robots на Черемушках
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.