Розклад занять

  • Уроки відсутні

5-6 років. Логіка

Додаткова освіта по Логіки для дітей 5-6 років на Черемушках

Логічне мислення - це не що інше, як психологічний процес, який дозволяє нам вирішувати будь-яке поставлене завдання. Мислення дає людям можливість правильно викладати свої думки і отримувати нові знання. Саме тому психологи всього світу радять батькам починати розвивати логічне мислення дітей з раннього віку. Але як же допомогти малюкам зробити перші кроки в цьому не легкому вивченні логіки, тим більше, коли уроки вдома так швидко набридають, а навколишні іграшки відволікають дітей від занять? Все просто, записуйтеся на додаткові уроки Логіки на Черемушках.

Навчання і виховання дітей повинно здійснюватися в першу чергу в тій формі, яка відповідає його віковій категорії. Найголовніше в питанні навчання дітей дошкільного віку на Черемушках не відбити бажання до навчання і розвитку в цілому. Кожен урок побудований виключно в ігровій формі, що дозволяє дітям легко влитися в колектив і почати довіряти вчителю вже з перших додаткових занять з логіки на Черемушках.

Мета уроків логічного мислення на Черемушках - розвинути в дітях базові математичні знання, які зовсім скоро будуть так необхідні в школі, різні види пам'яті, навчити вирішувати нескладні приклади і логічні завдання, обґрунтовувати свою відповідь і звичайно ж створити ідеальні умови для дитячої технічної творчості.

Протягом року діти освоять усний рахунок, навчаться мислити за межею можливостей, освоять просторову уяву і звичайно ж не варто забувати про поки простих, але все ж математичних термінах, які діти тепер будуть розуміти. Після кожного додаткового заняття для дітей на Черемушках діти будуть йти повними сил і не підроблених емоцій.

Записуйтеся на заняття з логіки в Клубі робототехніки Kids&Robots на Черемушках. Чекаємо кожного!
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.