Розклад занять

4-5 р. Механіка. Основи

Механіка. Основи для дітей 4-5 років на Черемушках

З настанням нового навчального року Клуб Робототехники Kids&Robots на Черемушках запускає абсолютно новий унікальний курс занять - Механіка.Основи для дітей 4-5 років на Черемушках. У віці 4-5 років малюки починають активно цікавитися механізмами - як вони влаштовані, принципами їх роботи, чому колесо, яке тільки що рухалося, раптом зупинилося і не тільки. Питанням, які виникають в такому юному віці, часом немають кінця, але курс механіки здатний відповісти на кожне з них.

Новий курс занять для дошкільнят був створений лише з однією метою - прищепити любов до технічних наук вже з дитячого садка. На уроках діти починають розвивати інженерні навички, уяву, долучаються до технічної творчості, вчаться мислити об'ємно і працювати в команді.

Робота в команді - це не просто сидіти за партою з хлопчиком або дівчинкою, це взаємодія один з одним на протязі всього уроку (розбір завдання поставленого учителем, усунення помилок, прояв фантазії).

На уроках Механіки. Основи на Черемушках діти без будь - чиєї допомоги збирають рухому модель. Під час конструювання вчитель буде розповідати про кожну механічну передачу, а діти в свою чергу природно будуть запам'ятовувати і головне, розуміти термінологію і саму механіку в дії.

Весь курс складається з 36 пов'язаних між собою уроків. За час занять діти не просто захоплюються процесом створення моделі, вони вчаться концентрувати увагу на поставленому завданні, стають більш уважними до самих дрібних деталей, розвивають креативність, уяву, мова, пам'ять, вміння вчитися. Набуті навички роблять дитину не просто розвиненою не по роках, вони надають їй впевненості в собі.

Механіка. Основи - це своєрідна підготовка до школи, та вона не навчить малюків читати або писати, але навчить не менш важливим навичкам, які ми перерахували вище, а як ви знаєте, комунікабельність та вміння розуміти і без праці вирішувати завдання, поставлене вчителем - це вже запорука успіху. Після наших занять малюкам буде набагато легше вирішувати математичні завдання і виправляти свої помилки.

Механіка - це неймовірно цікаво, так давайте будемо вивчати цю унікальну науку з дитячого садка.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.