ua 096 801-51-98

Денис Марцинко

Викладач прикладної механіки. Обізнано обрав отримання вищої освіти в ОНУ ім. І.І. Мечнікова на факультеті механіки, тому що фізика та закони природи цікавили мене з самого дитинства. В клубі Роботехніки отримав рідкісну можливість працювати за фахом. Швидко знаходжу спільну мову з дітьму, тому на заняттях часом навіть складні теми будови та принципів роботи механизмів добре зрозумілі учнями. А ще, кажуть, я непогано малюю.


Владислав Шевченко

Викладач Робототехніки. Чуйність та доброзичливість - мої основні риси. Тому у клубі робототехніки я завжди готовий прийти на допомогу учням. Хоча моя основна освіта й не пов'язана з технікою, у нашому клубі моє захоплення програмуванням стало моєю професією. В учбовому процесі, як і в житті, я завжди намагаюсь зробити так, щоб діти бачили в меня свого друга. Також займаюся футболом (граю за одну з команд в Чемпіонаті міста з футзалу), що також знадобилося під час вже двух літніх роботаборів в нашому клубі, де я був як викладачем, так і старшим вожатим


Леся Сахаренко

Асистент викладача. Весела, доброзичлива, відкрита та комунікабельна. До Літнього Роботабору я прийшла вожатою і одразу закохалася в цей клуб, в цей колектив, в світ техніки і, найголовніше, в дітей. Мені подобається вчитися та допомогати іншим. Тому зараз, вже у статусі асистента викладача, в учбовому році я готова докладати усіх зусиль, щоб зробити учбовий процес ще більш ефективним.