Розклад занять

7-9 років. Прикладна механіка.

Освіта для дітей 7-8 років на Черемушках. Прикладна Механіка

Додаткова освіта для дітей на Черемушках є найважливішим аспектом у розвитку кожної дитини. Додаткові уроки на Черемушках повинні бути не тільки пізнавальними, але й цікавими, тому до вибору занять варто підходити з особливою акуратністю. Хочете привчити дітей до розумової праці і в той же час показати їм, що технічні науки бувають дуже простими, тоді записуйтеся на Прикладна Механіка.

Для тих, хто вперше на нашому сайті і ніколи не стикався з такою наукою як механіка зараз трохи розповімо про те, що це за наука. Механіка - це один з розділів фізики вивчає рух матеріальних тіл і взаємодію між ними. В основі класичної механіки лежать знайомі дуже багатьом закони Ньютона, перетворення швидкостей Галілея і існування інерційних систем відліку.

Що будуть вивчати діти на додаткових заняттях з Прикладної Механіки?

Навчання проходить на основі всесвітньо відомої серії конструктора Technic. Для нас серія Technic - це унікальна розробка, яка здатна моделювати величезний спектр різних механізмів. Серед них можуть бути як найпростіші машинки на пульті дистанційного керування, так і автоматичні коробки передач.

Крім деталей в набір входять батареї, мотори різних типів і пульт дистанційного керування. Кожна частина набору буде застосовуватися в залежності від складності механізму. Пульт дистанційного керування не найважливіший елемент майбутнього робота, але урок повинен бути не тільки пізнавальним, але ще і приносити дітям позитивні емоції, саме тому пульт і входить в кожен набір. Побудувавши механічну конструкцію, дитина отримує не просто машинку, а автомобіль, яким керує саме він і допомагає в цьому пульт дистанційного керування.

Протягом курсу занять з механіки на Черемушках діти вивчать величезна кількість механічних передач, фізичних явищ. Всі механічні передачі і фізичні явища будуть вивчатися на основі механізмів, які діти будуть будувати на уроках. Серед цих механізмів будуть: різні види машин, канатна дорога, гусеничний транспорт, верстати і не тільки.

Обіцяємо, на наших уроках нудно не буде нікому.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.