Розклад занять

  • Уроки відсутні

4-5 років. Конструювання

Розвиваючі уроки конструювання для дітей 4-5 років на Черемушках

Розвиваючі уроки для дітей на Черемушках "Конструювання"  цікаві абсолютно для кожної дитини, але не варто забувати про те, що заняття повинні бути не тільки цікавими, а й пізнавальними, а конструювання відповідає всім цим вимогам. Вивчаючи конструювання, малюки розвиваються не тільки розумово, діти вчаться працювати руками, мислити логічно і послідовно використовуючи для вирішення питання творчий підхід.

Другий курс уроків конструювання на Черемушках створений для дітей 4-5 років. Якщо ви вже відвідували наш перший курс конструювання для дітей 3-4 років, тоді ви знайомі з плюсами і перевагами програми, яка викладається за індивідуальною методикою, якщо ж для вашого малюка конструювання в новинку, нічого страшного, на уроках в Клубі Робототехники Kids&Robots на Черемушках наші викладачі ознайомлять дітей з цим захоплюючим світом.

Другий курс занять продовжує розвивати в дітях конструкторські навички. Протягом навчального року діти будують уже доросліші, об'ємні і механічні фігури. Деякі конструкції настільки складні в будівництві, що не кожен дорослий зможе зібрати її. Конструюючи, діти продовжують удосконалювати свої інженерні навички, розвивають уяву, творчий інтелект, без найменших труднощів проводять аналіз будь-якої конструкції і усувають помилки, якщо такі є.

Найголовніша мета 2 курсу конструювання залишається незмінною - створити ідеальні умови для розвитку творчого потенціалу, закладеного в кожній дитині.

Так що якщо вашій дитині виповнилося 4 роки, він любить знайомитися з чимось новим і цікавим, тоді швидше записуйтеся до нас на розвиваючі уроки конструювання на Черемушках.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.