Розклад занять

  • Уроки відсутні

3-4 роки. Конструювання

Уроки розвитку для дітей 3-4 років на Тіарова. Конструювання.

Уроки розвитку для дітей на Таїрова завжди були, є і будуть невід'ємною частиною розвитку будь-якої дитини. Всі ми шукаємо ідеальні додаткові розвиваючі заняття для дітей на Таїрова, заняття, які відкриють дітям новий світ і навчать їх тому, чому складно навчити самостійно.

Клуб Робототехніки Kids&Robots на Таїрова пропонує вашій увазі курс "Конструювання", який ідеально підійде для дітей від 3 - 4 років. Заняття для дітей на Таїрова "Конструювання" допоможуть малятам зробити перші кроки в  світі конструювання, будуть підтримувати в них допитливість, закладену природою і дадуть відповіді на багато, що цікавлять.

Конструювання допоможе дітям розвинути дрібну моторику, творчі навички, мову, розкриє в них нові грані розвитку Особистості, ну і звичайно ж принесе задоволення від кожного уроку розвитку для дітей на Таїрова. Весь урок проходить в ігровій формі, що допомагає дітям розкритися і почати слухати вчителя і найголовніше, чути, виконувати завдання, поставлені викладачем.

Протягом року навчання діти навчаться збирати різні види транспорту, тварин, птахів і яскраві картини. Мета занять розвитку для дітей на Таїрова - розкрити в малюках творчі здібності, навчити концентрувати увагу на поставленому завданні, розвивати мовлення і тд. Так як заняття проходить в групі, малюки вчаться спілкуватися з однолітками, говорити по черзі, також в них закладаються базові знання конструювання та просторового мислення.

Якщо все, що ми описали вище, відповідає всім вимогам вашого малюка, тоді швидше записуйтеся на уроки розвитку на Таїрова.

З повагою Клуб Робототехники Kids&Robots на Таїрова
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.