Розклад занять

  • Уроки відсутні

8-12 років. Робототехніка Mindstorms (1 рівень)

8-12 років. Робототехніка Mindstorms на Таїрова.

Уроки Робототехники на Таїрова - один з найбільш просунутих курсів Клубу Робототехники Kids&Robots на Таїрова. Робототехніка - це прикладна наука, яка займається розробкою автоматизованих технічних систем, які значно спрощують наше життя. На даний момент робототехніка - це найважливіша технічна основа будь-якого виробництва. Заняття Робототехники для дітей на Таїрова включають в себе наступні дисципліни - електроніка, інформатика і механіка.

Що ж таке Робототехніка EV3?

Робототехніка EV3 - курс занять, на яких діти знайомляться з найпотужнішою робототехнической платформою, яка дозволяє моделювати і програмувати справжніх роботів. Всі заняття робототехніки для школярів по Таїрова проходять на основі наступного набору.

Набір, представлений вище дозволить дітям створити будь-який механічний вузол. Серед деталей набору діти також побачать три сервомотора, або якщо сказати по - іншому - м'язи робота, датчики і мікроконтролери, мозок нашого робота. Саме в мікроконтролер і завантажується програма для управління нашого робота. Після складання ми отримаємо автономного робота. 

Питання, яке ми чуємо мало не щодня: хто програмує роботів? - відповідь на це питання очевидна - діти. Саме діти від початку і до кінця програмують кожного робота, адже наше завдання навчити їх долати всі труднощі самостійно. Програмування відбувається в спеціальній програмі. Результат буде виглядати наступним чином.

Хочете дізнатися докладніше, приходьте в Клуб Робототехники Kids&Robots на Таїрова, і ми вам детально розповімо і покажемо кожен наш урок.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.