Розклад занять

  • Уроки відсутні

4-5 років. Логіка

Уроки Логіки для дітей 4 - 5 років на Таїрова

Логіка
- одна з найважливіших складових будь-якої людини, саме тому так важливо займатися її розвитком з самого раннього віку. Займатися логічним розвитком малюків не обов'язково в клубах раннього розвитку, але, якщо ви хочете урізноманітнити заняття розвитку для дітей на Таїрова, тоді краще вибрати відповідний клуб раннього розвитку.

Клуб Робототехники Kids&Robots на Таїрова пропонує вашим дітям унікальний курс "Основи Логіки". Уроки для дітей на Таїрова стануть ідеальною додатковою освітою для дітей від 4 років і старше. Логіка розвиває в дітях безліч різних навиків: вчить підтримувати бесіду з оточуючими, розуміти завдання, поставлене вчителем, правильно підносити свої думки, освоює усний рахунок, розвиває різні види пам'яті, просторову уяву і тд.

Основна мета курсу - створити для малюків ідеальні умови для позитивного ставлення до технічних наук, довгим і трудомістким процесам, розумової праці, а також підготувати їх до початку нелегких шкільних буднів.

Уроки розвитку для дітей на Таїрова дадуть всю початкову базу необхідну в початковій школі. На розвиваючих заняттях на Таїрова малюки вчаться проводити аналіз, зіставляти інформацію і відстоювати в першу чергу свою точку зору, але і не забувати прислухатися до оточуючих.

Записуйтеся на уроки Логіки в Клубі Робототехники Kids&Robots і розвивайте малюків разом з нами.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.