Розклад занять

  • Уроки відсутні

Робототехніка WeDo 6-8

Робототехніка WeDo 6-8. Курс з Робототехніки для дітей 6-8 років на Таїрова

Вашій дитині виповнилося 6 років, вона ніколи не розлучається з конструкторами, і ви хочете розвивати в ньому це захоплення і показати, наскільки багатогранний світ конструювання? Тоді записуйтеся на заняття з робототехніки на Таїрова для дітей 6-8 років і робіть перші кроки у вивченні робототехніки та механіки разом з нами.

На заняттях з робототехніки WeDo на Таїрова учні збирають автономні рухомі конструкції з набору WeDo 2.0 і оснащують їх датчиками відстані або нахилу. За допомогою цих конструкцій вони можуть вивчити абстрактні поняття на конкретних прикладах. Такі явища як відцентрова сила, сила тертя, передача енергії і багато іншого стає зрозумілим завдяки тому, що діти можуть спостерігати їх в ході експериментів зі своїми конструкціями на заняттях. Також, вони набувають навичок роботи в команді, адже більшу частину проектів потрібно виконувати в парах.

Але курс робототехніки WeDo складається не тільки з конструювання. Для того, щоб робот міг виконувати поставлене перед ним завдання, діти пишуть програму для нього. Робиться це за допомогою зручної і яскравої візуальної мови програмування. Це найкращий інструмент для першого знайомства з алгоритмічним програмуванням: програма створюється перетягуванням функціональних іконок - просто і зрозуміло!

На курсі занять з робототехніки WeDo на Таїрова діти вивчають науку, алгоритмічне мислення, основи інженерії у веселій і захоплюючій формі. Прикладне навчання залучає учнів на кожному рівні, надихає на творчість, розвиває навички критичного мислення, і дає можливість вибору майбутньої професії.

Записуйтеся на пробне заняття з Робототехніки WeDo на Таїрова, і відкрийте для вашої дитини дивовижний світ машин, механізмів і роботів!
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.