Розклад занять

  • Уроки відсутні

Логіка 5-6

Логіка 5-6. Додаткова освіта для дітей 5-6 років на Таїрова

Якщо ви батько дошкільника і шукаєте додаткову освіту для дітей на Таїрова, запрошуємо вас відвідати наш Клуб Робототехніки Kids&Robots на Таїрова, і ви зрозумієте, що кращого клубу розвитку для дітей вам не знайти.

На цій сторінці ми пропонуємо вам ознайомитися із захоплюючим курсом "Логіка" для дітей 5-6 років. На заняттях з логіки на Таїрова діти освоять базові математичні знання, навчаться вирішувати нескладні приклади, складати логічні ланцюжки, а також розуміти поставлені перед ними завдання і обґрунтовувати їх рішення. Завдання і вправи, які малюки виконують на цих заняттях також розвивають просторове мислення, мову, пам'ять.

Під час заняття діти «перетворюються» на різних героїв. В ході гри їм необхідно долати перешкоди у вигляді завдань з математики та логіки. Так, в форматі захоплюючої пригоди, ми не тільки розвиваємо математичне та логічне мислення, а й формуємо переконання «математика - це цікаво».

Основна мета додаткових занять на Таїрова - створити комфортні умови для технічної творчості дітей, розкрити їх креативний потенціал, прищепити дітям любов до творення і дати базові інженерні та математичні навички.

Курси «Логіка 5-6» і «Механіка. Основи 5-6» прекрасно доповнюють один одного.

Записуйтеся на заняття з Логіки на Таїрова і розвивайте дітей разом з нами.
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.