Розклад занять

  • Уроки відсутні

10-15 років. Робототехніка Mindstorms (2 рівень)


IT освіта для дітей 8-15 років на Таїрова. Робототехніка Minstorms 2 рівень.

Шукаєте цікаву IT освіту для дітей на Таїрова? Клуб робототехніки Kids&Robots на Таїрова пропонує Вашим дітям зануритися в світ неймовірно цікавих технологій. Курс "Робототехніка Mindstorms 2 рівня" підготовлений для дітей віком від 8 до 15 років. На уроках діти дізнаватимуться багато нових, і часом таких неймовірних для них речей, навчаться не просто збирати роботів, а ще й програмувати їх.

Чим відрізняються уроки IT для дітей на Таїрова "Робототехніка Mindstorms" від другого курсу Робототехники. Головна відмінність Робототехники другого рівня полягає в тому, що на заняттях IT на Таїрова юні інженери ще більше заглиблюються у вивчення робототехнической платформи, алгоритми дітей стають все складніше, а конструкції уникальнішими. Робототехніка все також робить упор на три основні науки:

- електроніка;
- механіка;
-інформатика.

Але явища, які ми вивчаємо на уроках Робототехники Mindstorms 2 рівня на Таїрова стають все більш захоплююче і цікавішими. Як ви можете пам'ятати з першого курсу, всі наші заняття проходять на основі набору. У цей набір входять три сервомотора, датчики і мікроконтролери, які дозволяють дітям кожен урок створювати все більш оригінальних роботів, досягаючи кожен день все нових висот.

Хочете залучити дітей до нових технічних професій і показати їм, наскільки прогресивний світ навколо нас, тоді записуйтеся на уроки Робототехніки Mindstorms 2 рівня на Таїрова.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.