Розклад занять

  • Уроки відсутні

Механіка. Основи 5-6

Механіка. Основи 5-6. Навчання для дітей 5-6 років на Таїрова

Батьки дошкільнят часто задаються питанням, як урізноманітнити дозвілля дитини, так, щоб було і цікаво, і корисно. Куди піти вчитися дітям на Таїрова? Які заняття прищеплять дошкільнятам любов до навчання і допоможуть підготуватися до школи?

Якщо ви хочете показати своїм дітям, наскільки багатогранний наш світ і скільки в ньому цікавого, тоді записуйтеся на уроки Основи Механіки в Клубі Робототехніки Kids&Robots на Таїрова. Заняття для дошкільнят на Таїрова "Механіка. Основи 5-6 "- це якісне додаткове заняття для дітей 5-6 років.

На заняттях діти вчитимуться збирати справжні працюючі механізми і розуміти, як вони влаштовані. Кожна модель оснащена джерелом живлення і мотором, які приводять її в дію. Таку конструкцію не тільки цікаво збирати, але з нею можна грати і взаємодіяти. Також уроки розвитку для дітей на Таїрова «Механіка. Основи» на практиці показують взаємозв'язок технічних наук і повсякденного життя.

Заняття в невеликій групі однолітків допомагають малюкам вчитися працювати в команді, знаходити спільну мову з іншими дітьми, домовлятися, ділитися. Також вони навчаються концентрувати увагу на завданнях, які дає викладач. В кінці заняття діти проводять «презентацію» зібраної моделі для батьків. Це сприяє розвитку мови дошкільника, і поповненню словникового запасу.

Займаючись механікою в такому ранньому віці, малюки розвивають логічне і математичне мислення і готуються до переходу на більш складний курс "Робототехніка".

Курс «Механіка. Основи 5-6» і курс«Логіка 5-6» прекрасно доповнюють один одного.

Записуйтеся на заняття "Механіка. Основи "в Клубі Робототехники Kids&Robots і розвивайте в дітях зацікавленність технічними науками разом з нами з самого раннього віку.
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.