Розклад занять

  • Уроки відсутні

Механіка. Основи 4-5

Механіка. Основи 4-5. Розвиваючі заняття для дітей 4-5 років на Таїрова

Шукаєте цікаві розвиваючі заняття для дітей на Таїрова? Ваші діти люблять конструктори і їм цікаво як влаштовані машини? Приходьте в Клуб Робототехніки Kids&Robots на Таїрова та підтримайте дитину в його захопленні.

На цій сторінці ми познайомимо вас з ще одним цікавим розвиваючим курсом для дітей на Таїрова "Механіка. Основи 4-5 ". Мета цього курсу - познайомити дитину із цікавими світом машин і механізмів та навчити його збирати перші рухомі конструкції. Машинка, підйомний кран, карусель та інші моделі - їх не тільки цікаво збирати, але з ними можна і пограти. У процесі складання механізму діти навчаються розуміти інструкцію, знайомляться з назвами деталей і першими технічними термінами, повторюють лічбу і тренують просторове мислення, розвивають дрібну моторику рук. У дітей розвивається посидючість і увага. Також малюки тренують навички усного мовлення, коли розповідають батькам про свою конструкцію і про те, як вона працює.

Всі курси розвитку для дітей на Таїрова допомагають розвивати творчі здібності, уяву і інженерне мислення.

Курси «Механіка. Основи 4-5» і курс «Логіка 4-5»прекрасно доповнюють один одного.

Так що, якщо вашому «чомучці» виповнилося 4 роки, він допитливий і спритний, тоді швидше записуйтеся на захоплюючий курс «Механіка. Основи 4-5» для дітей на Таїрова. Будемо вивчати цікавий світ інженерії разом.
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.