Розклад занять

  • Уроки відсутні

7-10 років. Прикладна механіка

Освіта для дітей 7-10 років на Таїрова. Прикладна Механіка.

Додаткова освіта для дітей на Таїрові завжди була і буде одною з найважливіших аспектів розвитку Особистості. Тож підходити до вибору додаткових уроків на Таїрова необхідно з особою ретельністю. Клуб Робототехнiки Kids&Robots на Таїрова - це завжди прогресивні методики освіти, цікаві уроки, висококваліфіковані вчителі та, безумовно, захоплюючі уроки.

Один з таких уроків у нашому клубі - це курс занять Прикладна Механіка. Якщо ви вже були на нашому веб-сайті, то напевно читали, про таку науку, як Механіка, якщо ні, зараз ми коротко вам про неї росковімо. Механіка - це розділ фізики, який вивчає рух матеріальних тіл, а також взаємодіє між ними.

З чим учні будут знайомитися на уроці Прикладної Механіки?

На уроках Механіки діти знйомляться з однією з найпопулярніших серій всесвітньо відомих конструкторів.  Ми вважаємо, що деталі серії Technic - сама геніальна можливість моделювати настільки величезний спектр механізмів, який навіть складно уявити. Конструктор серії Technic дозволяє створювати як простішу машину, яка буде керуватися дистанційно, так і автоматичну коробку передач.

Але деталі конструктора - це ще не все. Набори також включають в себе батареї, мотори різних видів і пульт дистанційного управління. Застосування кожної частину цього набору буде залежати від складності майбутнього механізму. Пульт управління, безумовно, є важливою деталлю в конструюванні механізмів, але без нього наш урок був скутим і не цікавим. З підтримкою пульта діти зможуть управляти всіма своїми механізмами.

Що ми будемо вивчати на додаткових заняттях на Таїрова? На уроках діти вивчають абсолютно всі, без винятку механічні передачі, величезну кількість фізичних явищ з якими механіка стикається в реальному житті, але це ще не все, також діти познайомляться з різноманітними видами машин, гусеничний транспорт, канатні дороги, верстати і тд.

Цікаво? Тоді швидше записуйтеся на курс Прикладної Механіки в Клубі Робототехники Kids&Robots на Таїрова
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.