Розклад занять

  • Уроки відсутні

6-8 років. робототехніка WeDo

Клуб Робототехники для дітей 6-8 років на Поселке Котовского. Робототехніка Wedo.
Робототехніка - одна з найцікавіших наук в сучасний час. Щодня сотні дітей записуються на уроки робототехніки на Поселке Котовского, адже робототехніка настільки цікава, що не може залишити байдужим дітей будь-якого віку.
Давайте дізнаємося, що ж таке Робототехніка і чим вона займається?
Робототехніка займається розробкою автоматизованих технічних систем. Спрощений варіант: вивчення принципів устрою і роботи роботів.
Курс занять Робототехніка WEDO для дітей на Поселке Котовского
Робототехніка WEDO для дітей - це захоплюючий курс занять дозволяє розширити горизонт знань хлопців. Уже в ранньому віці діти починають вивчати основи механіки, принципи роботи датчиків і написання алгоритмів.
Давайте розглянемо, як проходить навчання на курсі робототехніки для дітей на Поселке Котовского.
Все навчання проходить на основі наступного набору:Набір представлений вище включає в себе безліч різних деталей всесвітньо відомого конструктора. Основні деталі набору - це датчик руху і нахилу. Причому датчик нахилу багатопозиційний, відвідуючи заняття робототехніки для дітей на Поселке Котовского хлопці детально вивчать, навіщо потрібен датчик нахилу. Також серед основних деталей ми можемо побачити мікроконтролери або як їх ще можна назвати - "Мізки". Мізки з'єднують наш побудований механізм з комп'ютером. Хлопці пишуть свої перші алгоритми і пожвавлюють свої конструкції. Вважати це повноправним програмуванням поки складно, але віднести до основ цілком можна.
мотор
Датчик руху:

Датчик нахилу:

СмартХаб WeDo 2.0:

Курс занять містить 36 уроків. Кожен урок буде знайомити дітей з різними механічними поняттями, фізичними явищами, основами програмування та безліччю інших цікавих явищ.
Всього через півтори години діти зможуть оцінити результати своєї роботи. Механізм включає в себе датчики буде працювати в повній відповідності із заданою програмою, яка буде написана дитиною самостійно.
Вивчайте робототехніку для дітей разом з Клубом Робототехніки Kids & Robots на Поселке Котовского.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.