Розклад занять

7-9 років. Скретч

Скретч програмування для дітей в Суворовському районі

Вже давно нове покоління називають "мешканцями цифрового світу". Це означає, що вони на ти з новими технологіями і використовують свої знання і вміння повсюдно. Але мало вміти користуватися новими технологіями, важливо розуміти, яким чином вони були створені і як це працює. Для викладачів програмування необхідність навчити дітей писати свої власні програми або програмувати. Згодом діти оцінять переваги володіння мовами програмування. Більшість з нас вважають, що таке заняття тільки для вузького кола технічно освічених людей. Але це зовсім не так. Мова програмування Скретч була розроблена для дітей і дорослих (хто забажає), щоб вони висловлювали свої творчі ідеї та фантазії і ділилися ними з іншими людьми.

Дана мова надзвичайно проста, не потрібно знати ніяких кодів, команд, не потрібна консоль. Просто рухати цеглинки-блоки і з'єднувати їх. Займаючись програмуванням, діти вчаться в багатьох напрямках. За допомогою цієї мови у учнів є можливість створити інтерактивні листівки з привітаннями, маленькі фільми, аніме, мультфільми, шкільні навчальні проекти і безліч іншого. Творці власних ігор представляють свою роботу у всесвітній мережі і це вже початок комп'ютерної діяльності.

Захоплюючись Scratch, дитина набуває корисні навички:

- так як Scratch містить велику кількість логічно пов'язаних блоків, то дитина розвиває вміння будувати логічні ланцюжки
- розвиває математичні здібності
- розвиває пам'ять і ерудицію
- вміння планувати і прогнозувати свої дії
- застосовувати графічні редактори, створювати анімації, малюнки зі своїх фантазій
- здатність критичного аналізу при розборі чужих проектів
- допомагає думати творчо і креативно працювати в команді, залишаючись індивідуальним.

Одеса, Марсельська, 33/3

0 800 307 377
098 791 0384
063 802 4643
050 077 6045

Сторінка клубу: kidsandrobots.com/kotovskogo
Сторінка в соціальних мережах: facebook.com/KidsandRobotsnaPoselkeKotovskogo
instagram: kidsandrobots_kotovskogo

Чекаємо кожного на заняттях. З повагою Клуб Робототехники Kids&Robots в Суворовському районі.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.