Розклад занять

5-6 років. Механіка.Основи.

Куди піти вчитися дітям 5-6 років в Суворовському районі. Механіка. Основи.

Куди піти вчитися дитині в Суворовському районі? - Питання, яким задається кожен батько, коли настає пора переходити з виключно домашнього і садіковскіх навчання, на додаткове. Різноманіття клубів змушує з серйозністю поставитися до вибору, адже дітям ми завжди хочемо дати все найкраще.

Клуб Робототехніки Kids&Robots в Суворовскому районі - це нестандартні заняття, здатні прищепити дитині любов до технічних наук і відкрити шлях в захоплюючий світ конструювання та програмування.

Якщо вашій дитині виповнилося 5 років, він не може і дня прожити без нових знань і безмірно любить конструювання, тоді пропонуємо вашій увазі цікаві уроки на Поселке Котовского "Механіка. Основи ". Відвідавши цей урок хоч раз, у вас відразу відпаде питання: - куди піти вчитися дітям?

Уроки "Механіка. Основи "будуть знайомити дітей з технічної наукою - Механікою. На дитячих заняттях на Поселке Котовского "Механіка. Основи "хлопці освоять конструювання і навчаться збирати перші в своєму житті механічні конструкції. Механічна конструкція буде відрізнятися від звичайної мотором і джерелом живлення, який буде в неї включатися. Збираючи механічні іграшки, хлопці будуть знайомитися з різними механічними явищами, дізнаються де в повсякденному житті можна зустріти механіку, як відбувається передача енергії, що впливає на роботу різних механічних конструкцій і багато іншого.

Курс занять "Механіка. Основи " в Суворовскому районі навчать ребят без праці концентрувати і переключати свою увагу, вести жваву бесіду з однолітками і працювати в групі. Під час занять також будуть розвиватися і просторове мислення, аналітичні здібності, конструювання, вміння проводити критичний аналіз поліпшення моделі. Але й не варто забувати про те, що механіка, це в першу чергу технічна наука, тому вивчаючи її, діти дізнаватимуться наскільки легкими можуть бути технічні науки, якщо не поспішати і постаратися їх зрозуміти.

Пройшовши курс "Механіка. Основи "в майбутньому дитина зможе перейти на більш складний курс Початковою Робототехники.

Чекаємо кожного на заняттях "Механіка. Основи "в Клубі Робототехніки KIds&Robots в Суворовському районі.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.