Розклад занять

  • Уроки відсутні

4-5 років. Конструювання

Розвиваючі уроки Конструювання для дітей 4 - 5 років на Поселке Котовского

Розвиваючі уроки для дітей в Суворовскому районі

"Конструювання" стануть ідеальною додатковою освітою для дітей дошкільного віку. Другий курс занять розрахований на дітей віком 4-5 років. Якщо ви колись уже відвідували Конструювання для дітей 3 років на Поселке Котовского, тоді ви самі змогли переконатися, наскільки цей курс насичений новими знаннями і вміннями. Але якщо ви новачок не тільки на нашому сайті або на сторінці в соціальній мережі, нічого, ми з радістю розповімо про наш курс Конструювання.

Основне завдання курсу полягає в тому, щоб створити для дітей комфортні умови для розвитку творчого потенціалу і гармонійної Особистості.
На заняттях розвитку на Поселке Котовского малюки ще глибше занурюються в світ конструювання, якщо на колишніх заняттях конструкції були досить простими, то зараз це будуть об'ємні більш складні фігури. Збираючи конструкції, хлопці навчаться розуміти основи інженерії і легко зможуть проаналізувати і розповісти про будь-якої моделі. Уроки Конструювання сприятимуть розвитку таких важливих навичок, як конструювання, уяву, комунікабельність, концентрація уваги, розвиток мови і тд.

Поспішайте записатися на уроки Конструювання для дітей від 4 років в Клубі Робототехніки Kids&Robots в Суворовскому районі- давайте вчитися разом.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.