Розклад занять

8-15 років. Робототехніка Mindstorms

Робототехніка Mindstorms для дітей 8-15 років на Поселке Котовского.
Хочете вже з самого дитинства знайомити хлопців зі світом нових технологій? Тоді швидше записуйтеся на уроки Робототехніки на Поселке  Котовского. Курс "Робототехніка Mindstorms" стане ідеальним додаткових занять для дітей віком від 8 до 15 років. На уроках діти навчаться не просто збирати роботів, але також і програмувати їх, до закінчення уроку діти отримають робота, який буде виконувати всі команди, прописані в алгоритмі.
Що таке робототехніка для дітей на Поселке Котовского і яку користь вона принесе вашій дитині?
Робототехніка - це прикладна наука вивчає розробку автоматизованих технічних систем. На даний момент складно зустріти фабрики, заводи, які обходяться без технічних систем. Наука робототехніка тісно пов'язана з наступними дисциплінами: інформатика, електроніка, механіка.
Робототехніка EV3 - це курс захоплюючих уроків робототехніки на Поселке  Котовского. На заняттях діти познайомляться і навчаться застосовувати на практиці потужну робототехническую платформу. Платформа допомагає змоделювати робота від початку і до кінця, а незабаром запрограмувати його.
Навчання проходить по набору, представленого нижче:
Деталі набору, з яким діти знайомляться на уроках допоможуть створити будь-який механічний вузол. Набір також включає в себе три сервомотора (сервомотори - це м'язи нашого робота), датчики і мікроконтролери або якщо сказати по простому, мізки нашого робота. Всі ці деталі допоможуть дітям створити абсолютно автономного робота.
На фотографіях нижче ви можете ознайомитися з датчиками, сервомоторами, микроконтроллерами:
Чим відрізняються два наших курсу Робототехніка Wedo і Робототехніка Mindstorms?
Уроки Робототехніки Mindstorms відкривають перед дітьми нові грані технічної творчості та індивідуальної збірки. Все це завдяки тому, що програми не мають конкретних шаблонів.
Ні, план уроку ніхто не відміняв, за заняття хлопці повинні познайомиться і головне зрозуміти тему уроку, але ми завжди пам'ятаємо про вік наших учнів і наскільки їм важливо мати творчу свободу.
Ще одне питання, яке ми чуємо мало не щодня: Хто програмує роботів? - відповідь на нього дуже простий, всім від початку і до кінця займаються діти, адже саме на це і спрямований наш курс.
Програмування відбувається в спеціалізованому середовищі. Результат роботи дитини виглядає так:
Записуйтеся на уроки Робототехніки Mindstorms в Клуб Робототехніки Kids & Robots на Поселке  Котовского. Обіцяємо, нудно не буде.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.