Розклад занять

  • Уроки відсутні

7-10 років. Прикладна Механіка

Освіта для дітей 7-10 років на Поселке Котовского. Прикладна Механіка.
Освіта для дітей на Селищі Котовского завжди було, є і буде найважливішим аспектом у розвитку дитини. Батьки завжди намагаються підібрати своїм дітям цікаві заняття, які зможуть відкрити в дитині нові грані і познайомити його з навколишнім світом. Саме такі уроки ви зможете знайти в Клубі Робототехніки Kids & Robots на Поселке Котовского.
Курс занять для дітей на Поселке Котовского "Прикладна Механіка" знайомить хлопців з такою наукою, як Механіка. Якщо коротко - механіка вивчає рух матеріальних тіл і взаємодію між ними. А простіше кажучи, принципи пристрою машин і механізмів.
На уроках діти отримають можливість детально вивчити асортимент деталей улюбленого конструктора серії Technic. Конструктори з серії Technic - це, напевно, сама геніальна розробка. Деталі конструктора дозволяють конструювати і моделювати різні механізми. За допомогою деталей хлопці зможуть створити як просту машинку на дистанційному управлінні, так і багатоступеневу автоматичну коробку передач.
Навчання дітей на Поселке  Котовского проходить на основі наступного набору:

Крім численного розмаїття деталей, набір включає різні види моторів, батареї і пульт дистанційного керування. Пульт не найважливіша, але при цьому сама захоплююча деталь набору. Пульт дасть дитині можливість управляти механізмом і зробить урок більш захоплюючим.
Чому вчить курс занять на Поселке Котовского "Прикладна Механіка"?
Курс занять вчить всі види механічних передач без винятку, різні види машин і механізмів, фізичні явища з якими стикається механіка, канатні дороги, крани, верстати, гусеничний транспорт і багато іншого. Обіцяємо нудними уроки точно не будуть.
З повагою Клуб Робототехніки Kids & Robots на Поселке Котовского.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.