Розклад занять

7-10 років. Прикладна Механіка

Освіта для дітей 7-10 років. Прикладна Механіка.

Освіта для дітей на Селищі Котовського завжди була, є і буде найважливішим аспектом у розвитку дитини. Батьки завжди намагаються підібрати своїм дітям цікаві заняття, які зможуть відкрити в дитині нові грані і познайомити їх з навколишнім світом. Саме такі уроки ви зможете знайти в Клубі Робототехніки Kids&Robots на Селищі Котовського.

Курс занять для дітей на Селищі Котовського "Прикладна Механіка" знайомить дітей з такою наукою, як Механіка. Якщо коротко - механіка вивчає рух матеріальних тіл і взаємодію між ними. А простіше кажучи, принципи пристрою машин і механізмів.

На уроках діти отримають можливість детально вивчають асортимент деталей улюбленого конструктора серії Technic. Конструктори з серії Technic - це, напевно, сама геніальна розробка. Деталі конструктора дозволяють конструювати і моделювати різні механізми. За допомогою деталей діти зможуть створити, як просту машинку на дистанційному управлінні, так і багатоступеневу автоматичну коробку передач.

Чому вчить курс занять "Прикладна Механіка"?

Курс занять вчить всі види механічних передач без винятку, різні види машин і механізмів, фізичні явища з якими стикається механіка, канатні дороги, крани, верстати, гусеничний транспорт і багато іншого. Обіцяємо нудними уроки точно не будуть.

З повагою Клуб Робототехніки Kids&Robots на Селищі Котовського
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.