Розклад занять

3-4 роки. Конструювання

Уроки розвитку для дітей 3-4 років на Поселке Котовского. Конструювання.
Вашій дитині виповнилося 3 роки, він любить дізнаватися щодня щось нове, задає іноді прості, а часом і дуже складні питання і ви все ще не вирішили на які уроки розвитку на Поселке Котовского його записати? Клуб Робототехніки Kids&Robots в Суворовскому пропонує вашій увазі пізнавальний курс для дітей віком 3 - 4 роки "Конструювання".

Мета розвиваючого уроку на Поселке Котовского "Конструювання" - підтримка і подальший розвиток природної допитливості, яка властива кожному малюку цього віку.

Що буде розвивати урок "Конструювання"?

Протягом курсу діти будуть продовжувати розвивати дрібну моторику, творчі здібності, вчиться правильно висловлювати свої думки, що в подальшому дозволить розкрити абсолютно нові грані Особистості, концентрувати увагу на поставленому завданню. Вся інформація уроку подається в ігровій формі, що допомагає захопити дитину і не дає йому втратити інтерес до занять.
Протягом курсу малюки не тільки дізнаються наскільки різноманітний навколишній світ, а й зможуть частково доторкнутися до нього в своїх будівлях. Протягом уроків розвитку на Поселке Котовского діти навчаться конструювати різні види птахів, тварин, красиві мозаїчні картинки і багато видів транспорту.

Якщо до початку навчання ви помічали у дитини небажання спілкуватися з однолітками, то вже після кількох занять побачите наскільки змінився малюк. Заняття також закладають в малюків навички базових основ конструювання і просторового мислення, вчать такому важливому вмінню, як, говорити по черзі, що як ми всі знаємо дуже стане в нагоді в школі.

Записуйтеся на захоплюючі уроки "Конструювання" в Суворовскому районі .Будемо знайомиться з цим неймовірно цікавим світом разом.

Клуб Робототехніки Kids&Robots в Суворовскому районі.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.