Розклад занять

  • Уроки відсутні

4-5 років. Механіка.Основи

Ранній розвиток для дітей 4-5 років на Поселке Котовського. Механіка. Основи

Разом з початком навчального року в Клубі Робототехніки Kids & Robots на  Поселке Котовського стартує набір на новий курс заняття для дітей дошкільного віку від 4-5 років - Механіка. Основи. Новий курс дозволить дітям з самого раннього віку почати розвивати інженерні навички, об'ємне мислення, уяву, познайомить з технічними науками і навчить працювати в команді, взаємодіючи при цьому з дітьми і вчителем.

На уроках механіки діти без допомоги дорослих конструюють рухомі моделі, вчитель їм тільки допомагає, спрямовує і знайомить з непростими на перший погляд термінами. Слухаючи вчителя, хлопці мимоволі запам'ятовують терміни і вчаться тим самим формулювати свою технічну ідею правильно.

Протягом року діти відвідають 36 уроків раннього розвитку на Поселке Котовського. Кожне заняття діти будуть рухатися від простого до складного, поступово захоплюючись процесом конструювання і моделювання. Вчаться концентрувати увагу на кожну деталь, проявляти свою креативність, розвивають пам'ять, уяву, мова, дрібну моторику, освоюють рахунок, а найголовніше, здобувають упевненість в собі і в своїх силах.
Кожен з навичок, набутих на заняттях, стане незамінним помічником не тільки під час шкільної пори, але і в дорослому житті. До початку шкільного життя хлопці вміють вчитися, легко сприймають завдання, яке дає учитель і без найменших труднощів або сорому взаємодіють з однокласниками. Завдяки тому, що механіка тісно пов'язана з математикою, дітей не лякати математичні завдання, а помилки, якщо такі будуть при вирішенні, легко виправляються.

Хочете, щоб малюки занурилися в захоплюючий світ механіки з самого раннього віку? Тоді швидше записуйтеся на основи механіки для дітей 4-5 років.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.