Розклад занять

  • Уроки відсутні

Логіка 4-5 років

Уроки Логіки для дітей 4 - 5 років в Дарницькому районі

Всі ми знайомі з такою важливою наукою, як Логіка і знаємо яку користь вона приносить. Тому кожен батько намагається займатися розвитком логічного мислення дітей з самого дитинства. Але не завжди уроки вдома проходять продуктивно. Причин тому може бути дуже багато: малюки відволікаються на навколишні іграшки, не можуть сконцентруватися на занятті, хочуть перегорнути всю книгу з заняттями відразу і багато іншого. Коли уроки вдома стають неможливими, на допомогу приходять уроки для дітей в Клубі Робототехники Kids&Robots у Києві.

Клуб Робототехники Kids&Robots пропонує батькам пізнавальний курс занять "Основи Логіки". Заняття для дітей - Основи Логіки розраховані на дітей від 4-5 років. Курс логіки спрямований на розвиток комунікативних навичок, пам'яті, вчить дітей доступно викладати свої думки і вирішувати нескладні завдання.
Мета уроків розвитку для дітей - показати дітям плюси точних наук, прищепити позитивне ставлення до розумової діяльності і довгим розрахунками, розвинути в дитині уміння аналізувати і відстоювати свою точку зору, зіставляти інформацію, розвиває просторове мислення. Всі знання, отримані на уроках логіки, допомагатимуть дітям домагатися неймовірних успіхів в школі, легко знаходити спільні теми розмови з однолітками і без праці відповідати на будь-яке питання, поставлене вчителем.

На розвиваючих заняттях в Дарницькому районі діти будуть будувати і вчити цифри, конструювати різні транспортні засоби, птахів, тварин. На уроках "Основи Логіки" хлопці також будуть знайомитися з навколишнім світом абсолютно з іншого, більш цікавою боку, домагатися нових успіхів, що безсумнівно стане величезним плюсом у розвитку Особистості.

Клуб Робототехники Kids&Robots у Києві - розвивайте дітей разом з нами.

 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.