Розклад занять

  • Уроки відсутні

8-15 років. Робототехніка Minstorms 2 рівень

Шукаєте IT освіту для дітей 8-15 років з цікавою програмою навчання?  Клуб Робототехніки Kids&Robots  пропонує звернути увагу на курс «Робототехніка Mindstorms” 2 рівня.

На заняттях Робототехніки MINDSTORMS 2 рівня діти ще більш занурюються у моделювання та програмування своїх роботів, а також вчяться писати більш складні алгоритми.

Як Ви знаєте, виходячи з першого курсу робототехніки – робототехніка являє собою прикладну науку, яка займається розробкою автоматизованих технічних систем та  є найважливішою технічною основою для підвищення продуктивності будь-якого виробництва.

- Робототехніка робить упор на наступні дисципліни:
- електроніка,
- механіка,
- інформатика

Що таке робототехніка EV3? – це курс занять, на якому застосовується достатньо потужна робототехнічна платформа, яка дозволяє не тільки моделювати, алей програмувати реальних роботів.

Деталі наборів допомагають створювати будь-яких механічний вузол. Також у наборі можна знайти і інші деталі, такі як:

- три сервомотори (м’язи нашого роботу)
- різноманітні датчики;
- мікроконтролер (мозок) – це самостійні мікрокомп’ютери, саме в які завантажуються програми
 
 Усі ці деталі в кінцевому результаті зборки дозволяють отримати повністю автономного робота.

У відмінності від початкової робототехніки WeDo, курс “Робототехніка Mindstorms” 2 рівень, включає в себе більше технічної творчості та самостійної зборки, а програми не мають чіткого шаблону, якому необхідно слідувати. Звісно, кожний урок складається із певного плану, і є чітко прописані теми, але в силу ще настільки юного віку, дітям дається більше свободи у вирішенні механічних завдань та задач з програмування.
 
Питання, яке частіше за всього можна почути від скептиків: А хто програмує роботів? – Діти. Діти вчяться програмувати роботів, саме в цьому і є сенс усього курсу. Це відбувається у спеціальному програмному середовищі.
Якщо ваша дитина зацікавлена ITтехнологіями, бажає розвиватися у цьому напрямку, та не хоче слухати нудні лекції, тоді цей курс стане для неї ідеальною навчальною базою.

З радістю чекаємо усіх дітей у мережі Клубів Робототехніки  Kids&Robots.
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.