Розклад занять

  • Уроки відсутні

3D моделювання та макетування

My Robot Project

Придумай, змоделюють, роздрукуй, збери, ЗАБЕРИ ДОДОМУ.

8 інтенсивів за 2 навчальних роки


Від Маленької гоночки, через квадрокоптер і всюдихід на повітряній подушці до своєї розробки.

Цього року Нашому клубу виповнилося 10 років. У вересні 2011-року, ми відкрили перші групи для дітей від 4-х до 12-ти років.

Нашим першим студентам, хто почав з Робототехніки WeDo і Mindstorm's вже від 17-ти до 22-х років. Це перший, самостійно розроблений і успішно випробуваний проєкт наших випускників. Від ідеї до втілення минуло два роки. Курс вже успішно випробуваний в дитячих групах від 7-ми до 11-ти років. Зараз ведеться розробка і впровадження третього рівня складності - «Самостійний проект»

Ідея проєкту «My Robot Project» полягає в тому, що дитина має можливість вивчити і пройти всі стадії розробки власного робота: Ідея-Ескіз-Креслення-Розробка, моделювання та створення механічних вузлів - збірка -отладка - програмування / пілотування.

Перший рік, з метою залучення в процес, основний упор робиться на створення дистанційно керованих механізмів. Гоночні автомобілі, всюдиходи, крокуючі роботи, маніпулятори.

3D-моделювання відбувається в простій, доступній, але, в той же час, з великими можливостями програмі Tinkercad.

В процесі моделювання діти вивчають основи креслення, найпростішу (відповідно до віку) геометрію, стикаються з необхідністю вести розрахунки, розв'язувати рівняння, складати креслення.

Все це роздруковується на 3D-принтері, за допомогою ручних інструментів таких як викрутки, надфілі, міні-дриль, шуруповерт і паяльник і ін., Відбувається складання моделі, підгонка деталей, пайка електричних схем, підключення моторів написання найпростіших програм і налагодження роботи механізму.

Все що дитина збирає на уроках, по закінченню курсу залишається у нього.

За два перших роки навчання діти набувають навички в 3D-моделюванні і всіх супутніх дисциплінах, яких достатньо для того, щоб приступити до самостійного проєкту. Робот може бути, як програмованим для подальшого переходу до вивчення програмування на ARDUINO, Scratch або Python, так і пілотований, за допомогою бортової відео камери і очок FPV.

У разі перемикання інтересів, на кожному етапі студент буде готовий перейти в групи з вивченням електроніки та програмування роботів або в групу пілотування роботів.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.