Розклад занять

  • Уроки відсутні

Робототехніка Arduino

Робототехніка Arduino.  Зайняття з IT для дітей в Україні.

Шановні батьки, ми ради Вам повідомити, що мережа Клубів Робототехніки  Kids&Robots запустили абсолютно нові зайняття з IT для дітей в Україні – «Робототехніка Arduino ». Цей курс спрямовано на дітей 12-15 років, і що найголовніше – не потребує ніякої додаткової підготовки. Усі необхідні знання діти отримають саме на уроках у нашому клубі. Курс IT для дітей «Робототехніка Arduino» складається з 36 зайнять, тривалістю 1 година 30 хвилин кожний.

На зайняттях Робототехніка Arduino, діти навчяться працювати з найвідомішою у всьому світі платформі Arduino, та створювати абсолютно унікальні за своєю задумкою, гаджети, втілюючи при цьому,  свої найнеймовірніші ідеї.

Що таке Arduino?

Arduino – це плата, за розміром не більше сірникового коробка. Плата має свою особисту пам’ять та процесор. Також на неї можна побачити пару десятків контактів, до яких підключаються різноманітні компоненти:

- лампочки,
- мотори,
- роутери,
- датчики,
- магнітні дверні замки.
- Та інші компоненти, які працюють завдяки електричному струму.
 
Як працює процесор?

До процесора Arduino завантажується програма, яка здійснює управління усіма пристроями за написаним алгоритмом. За допомогою процесора Arduino діти зможуть створити  величезну, а якщо бути точніше – безкінечну кількість неповторних класних гаджетів. Кожний гаджет дитина буде створювати саме своїми руками та по особистій задумці. Усі нові алгоритми діти писатимуть абсолютно самостійно, а якщо раптом, в них щось не буде виходити, ми завжди і у всьому їм допоможемо.
 
Програма майбутнього курсу:

- Що таке мікроконтролер та огляд мови програмування Arduino,
- Як навчити електрону плату «думати»
- Як керувати Arduino: середовище розробки,
- Електронні компоненти,
- Що таке електрика: напруга та електричний струм,
- Як приборкати електрику: резистор, діод, світлодіод,
- Що таке сенсори,
- Аналогові та цифрові сигнали,
- Збірка мобільного робота,
- Що таке програмний інтерфейс

Мережа Клубів Робототехніки Kids&Robots  чекає на кожного.
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.