Розклад занять

12-15 років. Робототехніка Arduino

Робототехніка Arduino.  Заняття з IT для дітей в Україні.

Шановні батьки, ми раді Вам повідомити, що мережа Клубів Робототехніки  Kids&Robots запустила абсолютно нові заняття з IT для дітей в Україні – «Робототехніка Arduino ». Цей курс спрямовано на дітей 12-15 років, і що найголовніше – не потребує ніякої додаткової підготовки. Усі необхідні знання діти отримають саме на уроках у нашому клубі. Курс IT для дітей «Робототехніка Arduino» складається з 36 занять, тривалістю 1 година 30 хвилин кожний.

На уроках Робототехніки Arduino, діти навчаться працювати з найвідомішою у всьому світі платформою Arduino, та створювати абсолютно унікальні за своєю задумкою, гаджети, втілюючи при цьому,  свої найнеймовірніші ідеї.

Що таке Arduino?

Arduino – це плата, за розміром не більше п'яти сантиметрів. Плата має свою особисту пам’ять та процесор. Також на ній можна побачити декілька десятків контактів, до яких підключаються різноманітні компоненти:

- лампочки,
- мотори,
- роутери,
- датчики,
- магнітні дверні замки.
- Та інші компоненти, які працюють завдяки електричному струму.
 
Як працює процесор?

До процесора Arduino завантажується програма, яка здійснює управління усіма пристроями за написаним алгоритмом. За допомогою процесора Arduino діти зможуть створити  величезну, а якщо бути точніше – безкінечну кількість неповторних класних гаджетів. Кожний гаджет дитина буде створювати саме своїми руками та по особистій задумці. Усі нові алгоритми діти писатимуть абсолютно самостійно, а якщо раптом, в них щось не буде виходити, ми завжди і у всьому їм допоможемо.
 
Програма майбутнього курсу:

- Що таке мікроконтролер та огляд мови програмування Arduino,
- Як навчити електрону плату «думати»
- Як керувати Arduino: середовище розробки,
- Електронні компоненти,
- Що таке електрика: напруга та електричний струм,
- Як приборкати електрику: резистор, діод, світлодіод,
- Що таке сенсори,
- Аналогові та цифрові сигнали,
- Збірка мобільного робота,
- Що таке програмний інтерфейс

Мережа Клубів Робототехніки Kids&Robots  чекає на кожного.
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.