Розклад занять

5-6 років Механіка. Основи.

Як урізноманітнити дозвілля своєї дитини та куди піти повчитися? Це питання стає перед багатьма батьками, адже зараз навколо так багато цікавих клубів розвитку, які пропонують нестандартні різноманітні зайняття.

Як що Ви хочете, щоб Ваш малюк не тільки навчився чого-то цікавого та корисного, а ще й отримав досвід необхідний для шкільної пори та зрозумів, що вчитися і розвивати себе це ще й дуже цікаво, тоді записуйтеся до нас!! Наш Клуб Робототехніки Kids&Robots пропонує Вам курс «Механіка. Основи». 
​Заняття цього курсу стануть ідеальними для додаткової освіти для дітей 5-6 років.

На заняттях «Механіка. Основи» діти навчяться збирати свої перші механічні іграшки – моделі. Ця іграшка буде оснащена моторами та джерелами живлення.  Діти дізнаються де саме у нашому житті зустрічається механіка, яким чином відбувається передача енергії, та що впливає на роботу різних механічних засобів.

Ваша дитина непосидлива, не вміє концентрувати свою увагу, в неї відсутнє бажання спілкуватися з оточуючими , або вона не бажає взаємодіяти з колективом?  Не проблема, усі ці вміння, які саме будуть необхідні у школі, закладає курс «Основи механіки».

 Але це ще далеко не усі переваги, які є у нашій програмі. Також дитина буде активно розвивати аналітичні здібності, просторове мислення. Курс «Механіка. Основи» формує позитивне відношення до вивчення точних наук та спостеріганню за роботою механізмів. Вміння конструювати, робити аналіз, проводити  дослідження сильних та слабких сторін різних механізмів -  таке раннє занурення у основи механіки розвиває логіку та математичне мислення.

А у майбутньому дитина легко зможе перейти на більш високий рівень  - курс «Робототехніка», адже «Основи механіки» служить хорошою базою для переходу до вивчення початкової робототехніки.
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.