Розклад занять

8-10 років. Прикладна Механіка

Освіта для дітей 8-10 років. Прикладна Механіка.

Освіта для дітей – це найважливіший аспект у розвитку кожної дитини. Саме тому кожні батьки так завзято підходять до вибору додаткових занять для своїх маленьких Школярів.

Механіка (грец.μηχανική – мистецтво будування машин) – розділ фізики, наука, що вивчає рух матеріальних тіл та взаємодію між ними. А просто кажучи, принципи машин та механізмів.

Що ж із себе представляє курс механіки?

На заняттях Ваші діти ознайомляться з найбільшим і різноманітним асортиментом деталей серії  Technic.

На наш погляд – це геніальна розробка, яка дозволяє моделювати величезний спектр механізмів, починаючи з найпростіших машинок на дистанційному управлінні до багатоступінчатих автоматичних коробок передач.

 Ми розробили спеціальний навчальний набір для вивчення Механіки.
Окрім деталей самого конструктора, до набору входять батарейки та мотори різних видів, застосування яких залежить від складності самого механізму, а також пульт дистанційного управління. Звісно, наша мета зробити урок захоплюючим, щоб діти знов і знов поверталися до бажанням вчитися . Дитина має «палати» бажанням отримати нові знання.
 
Що вивчає курс «Механіка »?

Абсолютно усі види механічних передач, більшість фізичних явищ, з якими зустрічаються механіки у реальному житті, різноманітні види машин та механізмів, автомобільний та гусеничний транспорт, підйомні машини, канатні дороги, крани різних видів, верстати, механізми, що працюють на стислому повітрі та інше, аж до автоматичних коробок передач.
На наш погляд, коли дитина зацікавлена, коли заняття захоплююче – вивчення матеріалу стає досить легким процесом.
Впродовж одного уроку ваша дитина буде вивчати і математику, і фізику, і механіку і креслення – такі знання завжди потрібні у житті кожного.

Клуб Робототехніки Kids&Robots чекає на кожного.
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.