Розклад занять

4-5 років. Механіка. Основи

Основи Механіки для дітей 4-5 років у Одесі

Курс Основи Механіки для дітей дошкільного віку  створений з метою розвитку у дитини саме інженерних навичок та вмінь, долучити до технічної творчості, розвинути навички об’ємного мислення, уяви, роботі в команді, взаємодії з іншими дітьми та вчителями.

Кожна дитина самостійно збирає рухому модель, разом з вчителем діти вивчають види механічних передач, природним шляхом запам’ятовують термінологію, навчаються викладати свою технічну ідею грамотною мовою.     
 Курс складається із 36 взаємопов’язаних між собою занять з механіки у Одесі. Від простого до складного. Захоплюючись процесом створення моделі, діти навчаються бути уважними, терплячими, креативними, розвивають аналітичні здібності, пам’ять, рахунок, уяву, мовлення, дрібну моторику та увагу,  та таким чином, само собою набувають упевненості у собі.

Усі ці вміння  знадобляться дітям у шкільних дисциплінах та дорослому житті. І в першому класі дитина вже вміє вчитися, взаємодіяти з іншими дітьми та розуміє поставлене перед ним завдання. У початковій школі дитині буде легше вирішувати математичні завдання, його не будуть лякати помилки, та він сміливо зможе ходити на контрольні))) 

 Надалі, у старшій школі – йому буде легше у розумінні таких предметів , як математика, геометрія, стереометрія та фізика.

Записуйте малюків на наші заняття, будемо вивчати основи механіки для дітей з самого наймолодшого віку.
 
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.