Розклад занять

  • Уроки відсутні

4-5 років. Логіка

Зайняття для дітей 4-5 років. Логіка

Заняття для дітей «Основи логіки» рекомендовані для дітей від 4 років та старше. «Основи логіки» направлені на розвиток у дитини різних видів пам’яті, вмінь розуміти умови завдань, курс вчить усному рахуванню, розвиває комунікативні навички, допомагає навчити дитину правильно висловлювати свої думки. І це ще далеко не всі  корисні плюси наших зайнять.
Метою цього курсу є – створення умов для формування позитивного відношення до точних технічних наук, розрахункам та розумовій праці. Коли прийде пора залишати садочок та переходити до шкільних уроків, дитина вже буде мати велику базу знань та досвіду, і це дійсно є величезним плюсом при  проходженні шкільного шляху.

Даний курс розвиває у дитини здібності зіставляти інформацію,  аналізувати та обґрунтовувати свою точку зору, сприяє розвитку просторового мислення.
Зайняття «Основи конструювання» створюють ідеальні умови для розвитку дитячої технічної творчості , розвитку творчого інтелекту, а це в свою чергу, сприяє позитивному відношенню до розумової праці. Також розвиваються інженерні та конструкторські навички, підвищується впевненість у собі, а це у наслідку, відкриває нові можливості для розвитку Особистості.

Клуб Робототехніки Kids&Robots
 
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.