Розклад занять

  • Уроки відсутні

Робототехніка Mindstorms EV3

Уроки Робототехніки для дітей 9-12 років в Дарницькому районі. Робототехніка Mindstorms.

Неможливо знайти дитину, яка не любила б конструювання, адже конструктори ніколи не набридають, з нього можна спорудити все, що завгодно, головне фантазія. А якщо конструювання поєднати з робототехнікою, то стане удвічі цікавіше. Саме тому, що ми поєднуємо несумісне, уроки Клубу Робототехники Kids&Robots в Дарницькому районі завжди такі захоплюючі.

Одним з таких уроків є урок Робототехніки Mindstorms. Курс "Робототехніка Mindstorms" стане ідеальним додатковим уроком для дітей віком від 9 до 15 років. На зайнятті діти побачать нові неймовірні технології, навчаться від початку і до кінця збирати і програмувати роботів.

Робототехника - що це таке? Робототехника - це прикладна наука що займається розробкою автоматизованих технічних систем і звичайно ж одна з найзначиміших складових технічних основ зростання виробництва. Робототехніка має тісний зв'язок з такими науками, як інформатика, електроніка і механіка.

Робототехніка EV3 - це захоплюючий курс занять з робототехніки в Дарницькому районі. Цей курс допоможе дітям зануритися у вивчення робототехнічної платформи, яка моделює і програмує реальних роботів.

Набір складається з численної кількості різноманітних деталей. Якщо зібрати ці деталі разом, юні інженери побачать у себе на столі унікального і неповторного робота, який буде виконувати будь-яку команду, прописану раніше.

Чим же відрізняється Робототехніка WEDO і Робототехніка Mindstorms?

Все дуже просто-Робототехніка Mindstorms допоможе відкрити нові грані своїх технічних творчих здібностей в індивідуальній збірці. А все тому, що наша програма не має аналогів в світі, при плануванні уроків ми завжди пам'ятаємо про вік наших юних робототехників, враховуємо дитячий інтерес до пізнання і даємо їм більше свободи для творчості.

Додаткову інформацію Ви зможете дізнатися, замовивши дзвінок
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.