Розклад занять

  • Уроки відсутні

7-10 років. Прикладна Механіка

Технічна освіта для дітей від 7 років в Фонтанці. Прикладна Механіка.

Механіка - це унікальна наука, що дозволяє дітям різного віку зануритися в світ механізмів, фізичних явищ, моделювання та конструювання. Механіка є одним з розділів фізики і вивчає рух матеріальних тіл і взаємодію між ними, тому нескладно здогадатися, наскільки цікавими будуть уроки Прикладна Механіка.

Курс Механіки для дітей від 7 років знайомить юних інженерів з різноманітним асортиментом деталей серії Technic, всіма улюбленого конструктора. Ця серія була вибрана не просто так, на нашу особисту думку, серія деталей technic - це геніальна технологія, що дозволяє моделювати чималий спектр механізмів. Завдяки деталям можна зібрати практично будь-який механізм, починаючи від найпростіших машинок на дистанційному управлінні, до багатоступеневих автоматичних коробок передач.

Набір включає в себе деталі самого конструктора, батареї, мотори різних видів і пульт дистанційного керування. Пульт не найважливіша частина набору, але, безсумнівно, одна з найулюбленіших у учнів. Саме пульт дистанційного керування допомагає дітям управляти своїми механізмами, що, позитивно позначається на бажанні дитини вчитися і освоювати нові науки.

Що вивчає курс Прикладна Механіка?

На уроках юні інженери знайомляться з різними видами механічних передач, законами фізики, механізмами: канатними дорогами, механізми, що працюють на стиснутому повітрі, підйомними кранами, машини. фунікулери, інструменти побутового призначення і не тільки.

Чому варто приділяти увагу технічній освіти для дітей в Фонтанці?

- Діти вчаться перетворювати свої ідеї в реальність, розвиваючи тим самим упевненість в собі.
- Знайомляться з науками і професіями майбутнього.
- Розвивається один з найважливіших навичок - комунікабельність. Наші уроки повністю спростовують теорію, що чим більше дитина буде проводити час за комп'ютером, тим менше він буде проявляти бажання спілкуватися з оточуючими його дітьми.
-Діти вчаться проявляти свою індивідуальність, кожен день вдосконалюють отримані знання і легко розбираються в оточуючих механізмах.

Навіть якщо в майбутньому, діяльність дитини не буде пов'язана з технічними науками, навички, отримані на наших уроках, завжди будуть допомагати їм домагатися бажаних результатів. Записуйтеся на уроки Прикладної Механіки і вивчайте світ механізмів разом з нами:

Одеса, с. Фонтанка 3, вул. Центральна 25/4

0 800 307 377
068 312 80 20

Клуб Робототехніки Kids&Robots в Фонтанці
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.