Розклад занять

  • Уроки відсутні

Табір денного перебування в Одесі

Шкільний навчальний рік плавно підходить до кінця, а на його зміну прийде довгоочікувана пора - літні канікули. Цілих три місяці відпочинку і необмеженого вільного часу. Якщо для дітей літні канікули - це відпочинок, для батьків, досить важка праця. Всього за кілька місяців батькам необхідно організувати захоплюючий і в той же час корисний відпочинок, для своїх дітей.

Найпоширеніший спосіб, що допомагає урізноманітнити дозвілля дитини і не дати йому нудьгувати в цей чудовий час - літній табір. В такому відпочинку є безліч плюсів, можливо навіть більше, ніж в звичному нам відпочинок в звичайних літніх таборах - дитина знаходиться в пішої доступності, не проводить всі прекрасні літні дні за телевізором, ноутбуком або телефоном, можна створити для дитини ідеальний дозвілля, спираючись на його інтереси.

Мережа Клубів Робототехники Kids&Robots на цілих три місяці стане РобоЛагерем. В цьому році ми вирішили, що просто не можемо залишити дітей без захоплюючого відпочинку, наповненого новими знаннями, знайомствами, прогулянками на свіжому повітрі і цікавими майстер - класами. РобоЛагерь Kids & Robots - це унікальна програма, яка сподобається будь-якій дитині, без винятку:

- розвиток творчого потенціалу;
- ігри на свіжому повітрі (футбол, волейбол, бадмінтон, фрісбі та інші спортивні види спорту);
- нові друзі за інтересами;
- інтелектуальні ігри;
- смачні сніданки, обіди та полуденок,
- і, звичайно ж, який РобоЛагерь без роботів?

Протягом дня хлопці побувають на двох майстер - класах. Кожен новий день ми будемо розглядати нові теми, проводити випробування механізмів і роботів, допрацьовувати їх, використовуючи свої творчі задумки і влаштовувати дружні змагання між командами.

Кількість місць в кожній зміні обмежена !!! Поспішайте вибрати відповідну зміну вже зараз: Бронювання місця:

https://kidsandrobots.com/zapis/Dnevnoi_Lager_v_Odesse.html

0800307377 (безкоштовно з будь-яких телефонів) Літо може бути одночасно веселим і корисним, доведено Kids & Robots. Поспішайте вибрати зручну для вас зміну прямо зараз.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.