Розклад занять

  • Уроки відсутні

5-6 років. Механіка. Основи.

Розвиваючі заняття для дітей 5-6 років в Фонтанці. Механіка. основи

У віці 5-6 років діти активно цікавляться оточуючим їх світом, розпитують буквально про кожен механізм: машини, баштові крани, мотоцикли, фунікулери і не тільки. Питань настільки багато, що батьки не встигають на них відповідати, а іноді, буває, що й не знають, що відповісти, так як самі не до кінця розуміють, як влаштований механізм.

Коли у батьків закінчуються відповіді на мільйони питань дітей, на допомогу приходять книги, інтернет або розвиваючі заняття. Якщо ви хочете, щоб дитина не просто подивилася відео про механізм або послухала про нього і забула, а знання відклалися в пам'яті, тоді краще віддати перевагу урокам розвитку.

Розвиваючі заняття в Фонтанці від Kids&Robots - Механіка. Основи, це курс, спрямований на розвиток творчого потенціалу. Механіка. Основи допомагає малюкам зрозуміти будовою і призначення механізмів. Займаючись на наших уроках, юні інженери долучаються до світу технічних наук, навчаються конструювати свої перші в житті механічні іграшки, концентрувати увагу, слухати, чути і розуміти вчителя, аналізувати, виявляючи слабкі і сильні сторони механізму, розвивають дрібну моторику, уяву, увагу, посидючість , логічне мислення і це тільки мала частина того, що дає дітям курс Механіка. Основи.

По закінченню курсу діти матимуть чималу базу знань і умінь для переходу на більш серйозний курс - Робототехніка WEDO і продовжать розвивати свої навички не тільки в області Механіки, а ще й Робототехніки.

Записуйтеся на Механіку. Основи і вивчайте навколишній світ разом з Kids&Robots в Фонтанці.

Одеса, с. Фонтанка 3, вул. Центральна 25/4

0 800 307 377
068 312 80 20

Клуб Робототехники Kids&Robots в Фонтанці
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.