Розклад занять

  • Уроки відсутні

КОНСТРУЮВАННЯ 4-5 років

Розвиваючі уроки для дітей 4-5 РОКІВ в Дарницькому районі. КОНСТРУЮВАННЯ

Ви напевно вже знайомі з нашим курсом "Конструювання 3-4 років" і в повній мірі змогли переконатися в тому, наскільки дивовижні розвиваючі уроки для дітей "Конструювання". Помітили як змінилися діти. Тепер вони легко знаходять спільну мову з оточуючими, навчилися концентрувати увагу, відповідають на запитання вчителя і збирають різноманітні складні будови.

Але якщо Ви новачок на нашому сайті і ще ніколи не були в Клубі Робототехники Kids&Robots, тоді Вам буде цікаво дізнатися, чим же так унікальний курс занять розвитку для дітей.

Заняття курсу "Конструювання" стануть ідеальним додатковим заняттям для дошкільнят віком 4-5 років. Мета курсу полягає в тому, щоб розвинути в дитині його величезний творчий потенціал і оточити комфортними умовами для розвитку всебічної Особистості.

Уроки розвитку ще більше забирають дітей в незабутній світ конструювання. Кожне заняття малюки будуть створювати об'ємні фігури, вчитися відповідати на питання викладача послідовно і чітко, розвивати уяву та інтелект. Уже до кінця курсу діти освоять початкову базу навичок інженерії і навчаться проводити аналіз різних фігур.

Жоден урок курсу не пройде без нових знань і умінь. Записуйтеся на уроки Конструювання в Клубі Робототехники Kids&Robots в Києві - з нами ніколи не буває нудно.

Клуб Робототехники Kids&Robots в Дарницькому районі.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.