Розклад занять

  • Уроки відсутні

Робототехніка Ардуіно

Робототехніка Ардуіно в Клубі Робототехники Kids&Robots у Києві

Вашим дітям 12 -15 років і вони цікавляться робототехнікою, але ви не знаєте, з чого почати навчання? Тоді швидше записуйтеся на уроки робототехніки Ардуіно в Дарницькому районі.

Робототехніка Ардуіно - новий курс Клубу Робототехники Kids&Robots у Києві. Плюс нових занять IT для дітей полягає в тому, що займатися робототехнікою Arduino може абсолютно кожна дитина без винятку. Для початку занять все що дітям необхідно - це гарний настрій і бажання вчитися новому, а всі майбутні знання, починаючи з азів, хлопці отримають на уроках.

Протягом року діти відвідають 36 уроків, кожен з яких буде триватиме 1 годину 30 хвилин і навчаться працювати з унікальною апаратної обчислювальної системою або якщо сказати простими словами - платформою Arduino.

Що таке Arduino?

Arduino - це плата введення - виведення і середовище розробки, яка має власний процесор і пам'ять. Розмір такої плати не перевищує 5 см. Але навіть при таких незначних обсягах, на ній вмістилися кілька десятків контактів, до яких можна підключити різні компоненти:

датчики;
магнітні дверні замки;
лампочки;
роутери;
мотори.

Це тільки мала частина елементів, які підключаються до контактів, до них можна підключити і інші електричні компоненти.

Як працює процесор?

У процесор Ардуіно завантажується програмна частина, яка управляє всіма пристроями виходячи з написаного алгоритму. Цей незамінний процесор допоможе дітям створити незліченну кількість крутих гаджетів. Алгоритми для своїх гаджетів хлопці будуть писати абсолютно самостійно, а ми в свою чергу будемо виступати лише помічниками, до яких можна завжди звернутися.

Програма нових уроків IT для дітей в Дарницькому районі:

Що таке мікроконтролер і огляд мови програмування Arduino
Як навчити електронну плату думати
Як управляти Arduino: середовище розробки
Електронні компоненти
Що таке електрика: напруга і струм
Як приборкати споживання електроенергії: резистор, діод, світлодіод
Що таке сенсори
Аналоговий і цифровий сигнали
Збірка мобільного робота
Що таке програмний інтерфейс

Приходьте до нас - давайте вивчати робототехніку разом.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.