Розклад занять

  • Уроки відсутні

4-5 років. Механіка. Основи.

Ранній розвиток в Фонтанці. Механіка. Основи для дітей 4-5 років.

Заняття, спрямовані на розвиток дітей дошкільного віку, практично завжди є першим досвідом в їх житті, тому до вибору варто ставитися з особливою ретельністю. Уроки повинні знайомити дітей з навколишнім світом, давати відповіді на численні запитання, вчити думати і звичайно ж подобатися малюкам.

Ми намагаємося давати дітям тільки якісну освіту, залучаючи дітей до технічної творчості з самого раннього віку. Наш новий курс раннього розвитку в Фонтанці - Механіка. Основи, об'єднав в собі конструювання і механіку. Погодьтеся, складно знайти дитину, яка б не любила конструктори, а якщо цей конструктор може ожити у малюка в руках-це стає удвічі цікавіше.

Курс Механіки. Основи включає в себе 36 занять тривалістю 1 годину. Протягом години діти збирають рухому модель, знайомляться з фізичними явищами, механічними передачами, звичайно ж, мимоволі запам'ятовують термінологію, яку в майбутньому сміливо використовують в мовленні.

Захоплюючись процесом складання, діти, самі того не помічаючи, розвивають інженерні навички, об'ємне мислення, комунікабельність, уяву, посидючість, пам'ять, мова, рахунок, дрібну моторику, увагу, вчаться мислити нестандартно і сміливо проявляти себе.

Кожен з перерахованих вище навичок допомагатиме дітям досягати успіхів в початковій, старшій школі і дорослому житті. Коли прийде пора покидати садок і переходити в початкову школу, малюки будуть вже впевнені в тому, що навчання - це цікаво. Надалі, в старшій школі - їм буде простіше в розумінні математики, геометрії, стереометрії та фізики.

Прищеплюйте дітям любов до навчання з самого раннього віку разом з нами:

Одеса, с. Фонтанка 3, вул. Центральна 25/4
0 800 307 377
068 312 80 20

Клуб Робототехники Kids&Robots в Фонтанці.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.