Розклад занять

  • Уроки відсутні

8-15 років. Робототехніка Mindstorms

Програмування для дітей в Фонтанці. Робототехніка Mindstorms.

Хочете познайомити дітей зі світом робототехніки та алгоритмів? Тоді записуйтеся на уроки початкового програмування для дітей від 8 років.

Давайте почнемо з того, що дізнаємося трохи про те, що таке Робототехніка і з якими науками вона пов'язана. Робототехніка - це прикладна наука, яка займається розробкою автоматизованих технічних систем і є найважливішою технічною основою інтенсифікації виробництва. Робототехніка включає в себе такі науки, як електроніка, механіка, інформатика і фізика.

Курс Робототехники Mindstorms познайомить дітей з найпотужнішою робототехнической платформою, яка здатна моделювати і програмувати справжнісіньких роботів.

Навчання проходить на основі наступного набору.

У набір входять різні деталі конструктора, три сервомотора, датчики і мікроконтролери, або якщо сказати по - іншому, мозок, який і буде керувати нашим майбутнім роботом. Завдяки всім цим деталям, до кінця уроку діти побачать на своїх партах повністю автономного робота.

Що дають дітям уроки робототехніки?

- Вчать вирішувати поставлені завдання.
- Знайомлять з різними прийомами програмування і законами фізики.
- Розвивають такі навички: дрібну моторику, уяву, посидючість, логічне мислення, вміння мислити, аналізувати, комунікабельність і тд.
- Вчить працювати в команді. На кожному уроці діти вчаться знаходити компроміси, взаємодіяти один з одним і потроху починають розуміти, що високі результати залежать від всієї команди.
- Знайомлять з прогресивними науками і професіями майбутнього.
- Самостійно моделюють і програмують роботів.
- Набувають впевненість в собі і своїх силах.

Записуйтеся на уроки Робототехники в Фонтанці і освоюйте світ технічних наук разом з нами

Одеса, с. Фонтанка 3, вул. Центральна 25/4

0 800 307 377
068 312 80 20

Клуб Робототехники Kids & Robots в Фонтанці
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.