Розклад занять

  • Уроки відсутні

6-7 років. Робототехніка WeDo

Початкова Робототехніка WEDO для дітей 6-7 років в Фонтанці

Робототехніка - це захоплююча наука, яка допомагає спростити роботу і життя в цілому. Зараз складно знайти компанії, в яких не автоматизована технічна система. Навпаки, компанії постійно намагаються модернізувати оснащення, щоб скоротити час, витрачений на виробництво. Повсюдно можна помітити, як роботи допомагають людям вирішувати багато питань, причому це стосується не тільки до робочих питань, навіть вдома можна зустріти робота пилосос, мийники вікон і не тільки. Всі вони значно спрощують життя і допомагають підтримувати квартиру в чистоті.

І чим більше роботів нас оточує, тим більше підвищується попит на професії з технічним ухилом. Бачачи таку тенденцію, багато батьків намагаються познайомити дітей зі світом робототехніки з самого раннього дитинства. Навіть якщо в майбутньому дитина вибере іншу професію, знання в області робототехніки завжди їй знадобляться.

У Клубі Робототехники Kids&Robots в Фонтанці юні інженери починають вивчати робототехніку з 6 років. На уроках початкової робототехніки WEDO діти знайомляться з основами механіки, алгоритмізації та принципами роботи роботів. Навчання проходимо по спеціально підготовленому набору.

Набір складається з різних деталей, серед яких діти побачать датчик руху, багатопозиційний датчик нахилу, мікроконтролери, які служать для з'єднання з комп'ютером, в якому діти пишуть свої перші в житті алгоритми.

Курс Робототехники WEDO складається з 36 занять. Слідуючи від простого до складного, діти знайомитимуться з різними механічними поняттями, фізичними явищами і прийомами програмування. Кожен урок юний інженер будуватиме нового робота, оснащеного датчиками. Робот буде виконувати всі завдання, прописані в програмі, яку дитина напише самостійно, а ми в свою чергу будемо йому в цьому допомагати і навчати всіх премудростей цієї нелегкої науки.

Записуйтеся на уроки початкової Робототехники WEDO в Фонтанці і освоюйте світ технічних наук разом з нами

Одеса, с. Фонтанка 3, вул. Центральна 25/4

0 800 307 377
068 312 80 20

Клуб Робототехники Kids&Robots в Фонтанці
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.