Розклад занять

  • Уроки відсутні

Прикладна Механіка

Освіта для дітей 7-8 років в Дарницькому районі Прикладна механіка (Теорія машин і механізмів).

Найважливіша частина в житті кожної дитини - освіта. Всі батьки намагаються прищеплювати дітям любов до навчання і розвитку.

Клуб Робототехніки Kids&Robots в Дарницькому районі здатний з раннього дитинства прищепити дітям любов до точних технічних наук, таких як: механіка, математика, інформатика, програмування, робототехніка.

Наприклад, курс цікавої освіти для дітей в Києві, Прикладна Механіка познайомить їх з розділом фізики.

Механіка - це популярна в наш час наука і затребувана спеціальність в майбутньому. Адже неможливо створити робота без знання і розуміння механіки. На уроках для дітей в Дарницькому районі діти детально вивчать принципи пристрою машин і механізмів.

Що таке курс механіки для дітей? Наш курс по Механіці - це сама геніальна розробка, яка дає можливість конструювати і моделювати величезний спектр механізмів, від найпростіших автомобілів на дистанційному управлінні, до багатоступеневих коробок передач.

Уроки для дітей в Києві допомагають розкрити в дитині сильні якості і підтримати природний інтерес до пізнання і вивчення чогось нового.

Курс Прикладної Механіки

Курс ознайомить дітей з усіма існуючими механічними передачами, покаже величезну кількість фізичних явищ, з якими механіка стикається в житті, продемонструє різні види машин і механізмів -гусенічний транспорт, канатні дороги, крани, верстати. Курс розвине в дитині любов до математики і технічної творчості, розвине логічне мислення, розуміння креслень.Такі знання необхідні кожній людині в його житті.

Клуб Робототехники Kids&Robots в Києві чекає кожного.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.