Розклад занять

  • Уроки відсутні

Механіка. Основи

Курс Механіка. Основи в Дарницькому районі - це унікальні заняття з'єднують в собі нудну теорію, технології і математику, яка застосовується в реальному житті. Новий курс дозволить малюкам дошкільного віку почати вивчати основи механіки задовго до шкільного життя.

З вуст кожного з батьків постійно звучить одне питання: "А навіщо починати вчити механіку так рано?" Зараз ми вам постараємося розповісти, чому механіку можна і потрібно починати вчити вже з 4 років. Почнемо з того, що займаючись на заняттях з механіки для дітей в Дарницькому районі малюки починають бачити фігури не просто як картинку, а представляти її в обсязі. Конструюючи, діти розвивають уяву, інженерні навички, вчаться знаходити спільну мову з однолітками, вчителем і підходити до вирішення будь-якої задачі творчо.

Вчити нудну теорію навіть в дорослому віці немає бажання, а що вже говорити про дітей, яким ледь виповнилося 4 рочки. Саме тому на уроках механіки для дошкільнят малюки самостійно збирають рухому модель і паралельно збірці вивчають механічні види передач, а термінологія, яка використовується на уроці мимоволі запам'ятовується. До кінця курсу маленькі інженери вже вміють не просто конструювати механічні фігури, а висловлювати свої технічні ідеї грамотно.

Протягом року дітей чекають 36 уроків, які будуть розкривати їм механіку починаючи від самого простого до складного. Занурюючись в процес конструювання, малюки вчаться бути уважними, посидющими, проявляюти свою креативність, освоюють мову, рахунок, розвивають пам'ять, дрібну моторику, уваги і новий незамінний навик - впевненість в своїх силах.

Кожен з перерахованих вище навичок допоможе дітям проявляти себе як в шкільному, так і в дорослому житті і ніколи не зупинятися перед труднощами.

Вже до 1 класу діти будуть розуміти, що в навчанні немає нічого страшного, легко знайомляться з новими дітьми і вирішують завдання, поставлені вчителем.

Записуйтеся на нові заняття з Механіки. Основи в Києві для дітей від 4 років. Будемо вивчати механіку разом
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.