Розклад занять

  • Уроки відсутні

Механіка. Основи.

Куди піти вчитися дітям 5-6 років в Дарницькому районі. Механіка. Основи.

Усі батьки хоч раз задавалися питанням: "Куди піти вчитися дитині в Дарницькому районі?" Або "Які додаткові уроки вибрати?". Вибрати хороший клуб, який буде прищеплювати любов до навчання, дуже складно, але ми Вам зараз полегшимо цю задачу, а час витрачений на пошуки, діти витратять на вивчення навколишнього світу.

Клуб Робототехники Kids&Robots запрошує всіх дітей віком 5-6 років на заняття унікального курсу "Механіка. Основи ". На розвиваючих заняттях в Біляївці "Механіка. Основи "малюки навчаться конструювати перші в житті механічні іграшки, які будуть оснащені моторами і джерелами живлення. Познайомляться з такою наука, як механіка і дізнаються, де в повсякденному житті можна її зустріти, що впливає на роботу механічних пристроїв і як відбувається передача енергії.

Під час складання діти навчаться концентрувати увагу, адже конструювання це трудомісткий процес, який вимагає уважності. Вся робота над майбутньою механічною іграшкою проходить в колективі, що сприяє розвитку навичок спілкування з оточуючими і вчить працювати в групі. Також протягом додаткових занять розвиваються аналітичні здібності, просторове мислення, спостерігаючи за механізмами, аналізуючи їх слабкі сторони, діти починають розуміти наскільки цікаві точні науки і скільки ще їм не відомо.

Основи Механіки є початковою базою для переходу до ще більш захоплюючого курсу "Робототехніка WEDO", де всі наші механічні іграшки оживають буквально на очах і все це діти роблять самостійно.

Клуб Робототехники Kids&Robots в Києві (Дарницький район) чекає всіх дітей на уроках "Основи Механіки"
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.