Розклад занять

  • Уроки відсутні

Конструювання 3-4 років

Уроки розвитку для дітей 3-4 років в Дарницькому районі. Конструювання.

Вашій дитині виповнилося 3 роки, він любить знайомитися з навколишнім світом, непосидючий, не вміє концентрувати увагу і задає неймовірну кількість питань, на які Ви часто не можете відповісти? Тоді настала пора підшукати уроки розвитку для дітей 3-4 року.

Клуб Робототехники Kids&Robots пропонує батькам пізнавальний курс занять для дітей від 3 - 4 років "Конструювання". Курс "Конструювання" дасть дітям відповіді на всі виниклі питання, буде підтримувати інтерес до навколишнього світу і розвивати багатий творчий потенціал. Також розвиваючі уроки в Дарницькому районі сприяють розвитку мовлення, дрібної моторики, вчать відповідати на питання викладачів, концентрувати увагу на поставлених завданнях, розкривають в дитині величезний потенціал і тд.

Протягом року діти навчаться конструювати різні види транспортних засобів, яскраві мозаїчні картинки, тварин і птахів. Кожен урок буде проходити в ігровій формі. Якщо у дитини з яких - то причин не буде бажання будувати або відповідати на питання, то наші вчителі зроблять все можливе, щоб пробудити інтерес малюка до уроку.

Мета занять розвитку для дітей - розвинути в дитині навички, необхідні для подальшого поглиблення в різні науки, навчити відповідати на питання по черзі, розвинути просторове мислення і комунікативні здібності.

Малюкам буде потрібно всього кілька уроків, щоб Ви дорогі батьки змогли переконається в тому, наскільки корисні розвиваючі уроки "Конструювання".

Записуйтеся на уроки в Клубі Робототехники Kids&Robots у Києві - розвивайте дітей разом з нами!
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.