Розклад занять

  • Уроки відсутні

Робототехніка Wedo

Клуб Робототехники для дітей 6-7 років в Дарницькому районі. Робототехніка Wedo.

Не знаєте, чим зайняти дитину після школи, але так, щоб заняття приносили нові знання? Тоді чекаємо кожного в нашому Клубі Робототехники Kids&Robots в Дарницькому районі на цікавих заняттях "Робототехніка WEDO".

Робототехніка - це стрімко набираюча популярність наука. Наука Робототехніка займається розробкою технічних систем, вона вивчає, як влаштований робот і як він працює.

WEDO - це захоплюючий курс занять робототехніки для дітей. Заняття проводяться дітям першого - другого класса. Діти вивчають основи механіки і алгоритмізації на прикладах моделей різних робототехнічних пересувних машин і механізмів (тельфер-монорельс, баштовий кран, вантажівка) вивчають роботу датчиків руху і нахилу.
Вся робота відбувається наступним чином

Набір для робототехніки WEDO включає в себе деталі популярного конструктора, кілька датчиків - датчик руху і нахилу (датчик нахилу має безліч позицій, відвідуючи заняття, діти детально ознайомляться з тим, для чого потрібен датчик нахилу) і мікроконтролери. Мікроконтролери - це мозок нашого майбутнього робота, що з'єднується з комп'ютером. Саме за допомогою комп'ютера діти і пишуть свої перші в житті алгоритми. І від простого алгоритму до складного, завдяки цікавіше шим і унікальним моделям, аналоги яких є в реальному житті, діти поступово захоплюються програмуванням і механікой. Використовують на практиці математичні і логічні прийоми, креслять схеми-таким чином дитина захоплена процесом та розрахунками розуміє на практиці для чого потрібна математика. Для ускладнення завдання на уроках ми використовуємо 2 мотори. 

Курс робототехніки для дітей складається з 36 уроків. Кожен урок буде знайомити дітей з різними фізичними явищами, програмуванням і механічними поняттями. До кінця уроку діти самостійно зберуть робота- механізм, що включає в себе датчики. Датчики будуть виконувати дії, відповідно до програми, програма буде написана дітьми.

Все звичайно буде поступово і юним інженерам належить ще багато роботи, але результат того вартий.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.