Розклад занять

  • Уроки відсутні

8-15 років. Робототехніка Mindstorms 2

8-15 років. Робототехніка Mindstorms.

Шукаєте цікаві уроки розвитку для школярів? Клуб робототехніки Kid &Robots пропонує Вашим дітям зануритися в світ неймовірно цікавих технологій. Курс "Робототехніка Mindstorms" підготовлений для дітей віком від 8 до 15 років. На уроках діти дізнаватимуться багато нових, і часом таких неймовірних для них речей, навчаться не просто збирати роботів, а ще й програмувати їх.

Робототехніка - це прикладна наука, яка займається розробкою автоматизованих технічних систем і є найважливішою технічною основою інтенсифікації виробництва.

Робототехніка тісно пов'язана з такими дисциплінами, як електроніка, механіка, інформатика.

Що таке робототехніка EV3? - це курс занять, на яких діти навчаться застосовувати досить потужну робототехническую платформу, яка дозволяє моделювати і програмувати реальних роботів.

Деталі набору дозволяють створити, по суті, будь-який механічний вузол. Так само в наборі є три сервомотора (м'язи нашого майбутнього робота), датчики (не перераховувати, тому що їх багато) і мікроконтролер, є самостійним мікрокомп'ютером, в який завантажується програма. Завдяки всім цим деталям ми отримуємо повністю автономного робота.

На відміну від початкової робототехніки WeDo, курс "Робототехніка Mindstorms" включає в себе більше технічної творчості та самостійного складання, так як програми не мають чіткого шаблону.
Звичайно, кожен урок складається з певного плану, є чітко прописані теми, які необхідно пройти на уроках, але в силу ще настільки юного віку, дітям дається більше свободи у вирішенні механічних завдань і завдань з програмування.
Питання, що часто ставиться скептиками: Хто програмує роботів? - Діти. Діти самостійно вчаться програмувати роботів, на це і спрямований весь курс Робототехники Mindstorms.

Записуйтеся на уроки Робототехники Mindstorms в Клуб Робототехники Kids&Robots. Обіцяємо, нудно не буде.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.